БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.27

КП «Броваритепловодоенергія» готується до осінньо-зимового періоду

Останнім часом по місту то тут, то там можна помітити розриті траншеї, біля яких лежать старі труби, стоїть техніка, працюють робітники. Це означає одне: КП «Броваритепловодоенергія» веде активну підготовку до осінньо-зимового періоду 2020/2021 – проводять ремонти теплових, водопровідних та каналізаційних мереж у Броварах. Що вже зроблено, що планують та коли завершаться ремонтні роботи з’ясовував «Громадський ревізор».

teplovodo2

Підприємство повідомило, що для своєчасної і якісної підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, КП «Броваритепловодоенергія» був розроблений ряд заходів, зокрема плани-графіки ремонтів. Активні роботи розпочались ще у червні.

teplovodo3

В рамках підготовки до опалювального сезону в червні поточного року на 18-ти котельнях міста проведено гідравлічні випробування. В результаті їх проведення виявлено 15 поривів тепломереж, 11 з яких вже усунено, по інших ведуться ремонтні роботи.

teplovodo4

 

Зокрема, по вул. Грушевського, 15 виявлено 3 пошкодження: біля паркану парку та біля бювету парку, на перехресті вул. Грушевського вул. Грушевського / Героїв Небесної Сотні. На даний момент роботи практично закінчені, найближчим часом планується провести благоустрій і відновлення місця розриття.

Також роботи зараз ведуться на Торгмаші – там проводять капітальний ремонт теплових мереж по вул. Москаленка, 16.

teplovodo6

 

Будемо сподіватись, що до опалювального сезону міські мережі будуть у повній бойовій готовності.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ