БРОВАРИ +10
НБУ USD 28.27

Новий дах у Броварській ЗОШ №7 зроблять до 1 вересня

Кілька днів тому на території спеціалізованої ЗОШ №7 розпочалися ремонтні роботи, на які чекали школярі, вчителі, батьки та міська влада. Капітальний ремонт даху цієї школи — одна з найважливіших та першочергових задач, які цього літа ставить перед собою місто. Учора, 13 липня, міський голова разом із комісією перевірив як проходять роботи та що вже вдалося зробити.

7school 4

Нагадуємо, що у 2018 році в школі відбулося часткове руйнуванням цегляної кладки технічного поверху, внаслідок чого стався зсув двох плит. Минулого року тут провели підготовчі роботи, які забезпечили функціонування школи, а вже цього — місто розробило масштабний проект реконструкції даху. Це означає, що стару крівлю демонтують повністю, включаючи заміну каркасу та плит, та повністю облаштують новий дах.

«У експертному висновку після огляду школи представниками ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій», ми отримали важливі рекомендації. Вони були схвалені та втілені в проект, тому всі заплановані роботи у школі проводяться згідно висновків спеціалістів», — розповідає начальник Управління БЖКГІТ Світлана Решетова.

Роботу вирішили розпочати з корпусу молодшої ланки. За словами директора підрядної організації Олександра Кадная, ця зона є більш пріоритетною, оскільки першокласники навряд чи зможуть навчатися дистанційно.

7school 1

«Ми сподіваємося, що карантин дозволить дітям відвідувати школу з 1 вересня. Особливо, це важливо для учнів молодшої ланки, а зокрема, для тих, що підуть до школи вперше. На відміну від старших учнів, першокласники не зможуть навчатися дистанційно, тому підготувати безпечне приміщення для них — наша пріоритетна задача», — пояснює Олександр Каднай.

7school 2

Характер робіт такий, що перебувати на території школи заборонено, тому вона повністю зачинена. Робітники оперативно вивозять сміття, що лишається після демонтажу, аби не загромаджувати територію, та планують завершити роботи повністю до 1 вересня. Зізнаються, що готові прикласти для цього всі зусилля, але враховуючи можливі ризики, також проводять переговори з представниками школи щодо можливого тимчасового дистанційного навчання для старших учнів. Натомість, учні молодших класів матимуть змогу відвідувати уроки разом з вчителями вже на початку навчального році.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ