БРОВАРИ +9
НБУ USD 28.27

«Весняний ліс» відбудеться влітку. Забіг у Броварах

У неділю, 19 липня, любителі бігу зберуться у броварському лісництві для участі у традиційному щорічному забігу «Весняний ліс». Цього року відбудуться лише дві основні дистанції забігу для дорослих -11 та 5,5 км. Попередньо заплановані дитячі забіги і скандинавська ходьба перенесені на осінній еко-трейл «Барви Осені», що відбудеться 11 жовтня цього року.


«Через карантинні обмеження запланований навесні захід довелось відмінити, і лише зараз у нас з’явилась можливість врешті його реалізувати. Оскільки забіг є щорічним та знаним під своєю назвою «Весняний ліс», її вирішили не міняти, – коментує подію начальник Відділу фізичної культури та спорту Дмитро Рожков. – Зараз ми ведемо активну підготовку до забігу та організовуємо медичне забезпечення з боку міста. Реєстрацію відкриємо о 8-ій ранку, а далі учасники стартуватимуть групами по 50 чоловік відповідно обраних дистанцій».

З урахуванням умов адаптивного карантину змагання відбудуться за певних обмежень, що виключають присутність глядачів і масову передстартову руханку. Однак, кожен учасник отримає індивідуальний пакет фінішера: стартовий номер з чіпом для фіксації результату, медаль, прикольний пам'ятний сувенір та вода.

Аби карантинні обмеження не стали на заваді любителям бігу, учасникам, які не можуть приїхати в Бровари 19 липня, пропонують долучитись до змагань онлайн. Зареєструвавшись на сайті організатора «Весняного лісу» на дистанції 5,5 або 11 км можна пробігти їх у себе вдома, і так само мати фіксацію результату, а сувеніри отримати поштою.

ekotreil

Отже, 19 липня всіх бігунів чекає третій еко-трейл «Весняний ліс»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ