БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.38

Врятувати ремонт на Володимира Великого

Нещодавно «Громадський ревізор» у матеріалах про ремонти по місту, розповідав про завершення робіт з облаштування міжбудинкових проїздів та тротуарів по вул. В. Великого 10-10А. З’ясувалось, що ремонт, яким пишається весь мікрорайон, сьогодні під серйозною загрозою. Причина тому – супермаркет «Фора», що розташований поруч.

vv5

Вантажні автомобілі, які привозять товар до магазину, час-від-часу «не вписуються» у проїзди, наприклад, тиждень тому збили декілька запобіжних стовпчиків, встановлених на тротуарі. Крім того, великогабаритний транспорт руйнує асфальтне покриття проїздів. Причина проста: проект розроблявся з урахуванням житлових будинків і руху легкових автомобілів, та не розрахований на вантажний транспорт, яким возять товар до «Фори».

vv7

Вирішити цю проблему взявся міський голова Ігор Сапожко. Разом з виконавчими службами міста він зустрівся з керівництвом супермаркету, щоб домовитися про коригування і доробку існуючого проекту реконструкції вул. В. Великого. Новий проект має врахувати рух великогабаритного транспорту і організацію під’їздів до супермаркету.

Більш детально про це розповів Богдан Мельниченко, начальник Управління інспекції та контролю: «Нещодавно у нас була зустріч із представниками «Фори», на якій  домовлено, що вони організують для свого транспорту круговий заїзд до магазину за рахунок перемички між двома паралельними вулицями. Частину проекту по розробці нового заїзду та його реалізацію магазин робитиме своїм коштом. Аби ув’язати існуючий проект з новим додатком, планується надати їм проектну документацію розроблену Управлінням БЖКГІТ по капремонту вул. В. Великого. Сподіваємось, вже восени проект нового заїзду для вантажівок супермаркету буде реалізовано».

А поки проект для заїзду транспорту «Фори» в процесі розробки, міським службам доводиться своїм коштом усувати пошкодження, що час від часу трапляються у новому щойно відремонтованому дворі по вулиці В. Великого 10-10А.

vv2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ