БРОВАРИ +18
НБУ USD 28.27

На вулиці Лермонтова поклали новий асфальт

Робити Бровари красивим та зручним містом для броварчан — важлива складова діяльності міської влади та комунальних служб, які щодня реалізують нові проекти з облаштування вулиць, скверів та закладів соціально-культурного призначення. Мається на увазі, що роботи мають проводитись в усіх куточках нашого міста, а не тільки в центральні його частини. Саме такої думки дотримується і Олександр Каднай — член команди Ігоря Сапожка «Єдність». Сьогодні за його сприяння на вулиці Лермонтова, що в районі Торгмаш, з’явився новий якісний асфальт.

«Так, ця вулиця не є центральною, бо розташована у приватному секторі, і їздять нею рідше, ніж головними вулицями міста. Але тут також живуть люди, яким має бути приємно иа зручно користуватися дорогою біля своїх домівок. Вони повинні знати і відчувати, що місцева влада турбується і про них також», — впевнений Олександр Каднай.

Раніше вдовж прилеглої вулиці Броварської сотні були облаштовані нові пішохідні доріжки, та дорога все ж потребувала капітального ремонту.

Роботи на Лермонтова стартували 1 липня, всього тиждень назад. В ході асфальтування КП «Бровари-Благоустрій» проклав 130 кв. м дороги. Вже сьогодні власники приватних будинків дякують за таку ініціативу. Олександр Каднай розповідає: «Приємно спостерігати за тим, як Бровари дедалі більше стають європейським містом. Окрім міжбудинкових проїздів, де проживає багато людей, облаштовуються і приватний сектор. Для цього ми маємо сучасну техніку, яку міська влада закупляє у найкращих виробників. Наприклад, у цьому секторі було б неможливо покласти новий асфальт масштабною, як при ремонті центральних доріг. Але завдяки тому, що місто має технікумалих розмірів, ми можемо полагодити дороги і у вузьких проїздах».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ