БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.29

Новий крок в історії «Діаманта»

 

7 липня на засіданні виконавчого комітету Броварської міської ради було зроблено черговий крок у зрушенні історії довгобуду ЖК «Діамант». Аби оптимізувати та прискорити виконання будівельних робіт по цьому об’єкту, функції замовника будівництва передали Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту БМР.

Це означає, що тепер Управління може оголосити конкурс на пошук забудовника, який зможе довести справу до кінця та добудувати незавершений ЖК.

Такий механізм вже перевірений на недобудові по вул. Симона Петлюри (Черняховського). Тоді міська рада змогла реалізувати алгоритм, котрий став справжнім ноу-хау в Україні та реально допоміг захистити права ошуканих інвесторів у нерухомість. Ділянку з недобудовою також перейняли у комунальну власність, оформили проектну документацію та за допомогою конкурсу знайшли нового забудовника. Сьогодні будівництво йде надзвичайно активними темпами, і за планом інвестори після десятирічного очікування зможуть заселитися до своїх квартир вже цієї осені.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ