БРОВАРИ +5
НБУ USD 28.38

У ЗОШ №3 розпочнеться капітальний ремонт прилеглої території

В цьому році літні канікули в Броварах розпочалися з особливої новини для багатьох батьків та їхніх дітей. Більшість шкіл міста оголосили про старт капітального ремонту своїх приміщень. Загальноосвітня школа №3 – один із перших навчальних закладів, що розпочав активні ремонтні роботи наприкінці весни, а вже 1 червня разом з комісією його відвідав Ігор Сапожко.

Міський голова перевірив виконання важливої частини ремонту – облаштування сучасного і комфортного переходу між лівим та правим крилом школи. Після цього тут розпочалися роботи з утеплення, а тепер – плануються і з благоустрою прилеглої території. Про це сьогодні, 7 липня, повідомила начальник Управління БЖКГІТ Світлана Ігорівна на засіданні виконавчого комітету. Відтепер у дворі школи з’явиться новий асфальт, тротуари тазручні пішохідні зони для учнів.

Нагадуємо, що на території закладу вже встановили новий паркан із шумоізоляцією, завдяки чому місцевих жителів не турбуватиме шум та гамір під час шкільних занять на спортивному майданчику.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ