БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.34

Літні тераси поза законом: хто захопив зайву територію

На початку літа місцеві заклади відкрили літні тераси для своїх відвідувачів. Власники потурбувалися про облаштування, проте як виявилося, не всі отримали дозвіл на їх розташування.

Наразі у місті три заклади, що захопили зайві території та мають неоформлені паспорти прив’язки. До цього списку входять «Сідерія» на Майдані Свободи, ресторан «М'ясо у вогні» та кафе SOUS, що на бульварі Незалежності.

Нагадуємо, що на один із закладів - кафе «Сідерії» поступало скарг броварчан на гучну музику в закладі після 22:00. Під час перевірки виявилося, що паспорт прив’язки закладу оформлений на територію загальною площею 60 м2, а фактично він займає 84 м2. Власник відмовився демонтувати літній майданчик, проте вже розпочав оформлення необхідних документів.

«Хочу подякувати Управлінню інспекції та контролю Броварської міської ради за те, що вони допомогли у вирішенні цього питання. За результатами минулої наради за оформленням паспорту прив’язки до нас звернувся представник «Сідерії». Також ми отримали запит від представника «М'ясо у вогні» та SOUS, оскільки майданчики, які побудувані в цих закладах, у дійсності не відповідають площам, зазначеним у дозволах», – прокоментувала ситуацію начальник Управління містобудування та архітектури Світлана Батинчук.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ