БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.38

Облаштування нового скверу та капремонти шкіл

Карантин влітку – не привід розслаблятись. На підтвердження цьому Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту активно працює, наводячи лад по всьому місту. А сьогодні міський голова Ігор Сапожко разом із виконавчими службами інспектували об’єкти, де провадяться ремонтні чи будівельні роботи.

У районі ЖК «Купава» повним ходом іде облаштування нового скверу по вул. Шевченка, 4-Б. На об’єкті вже прокладені комунікації, підрядники розпочинають розбивку зон для подальшого облаштування.

Цього року дистанційне навчання навесні дало «зелене світло» для більш раннього початку ремонтів у навчальних закладах, а маючи необхідну фінансову підтримку міського бюджету, влітку роботи також не припиняються.

Загальноосвітня школа №3 вже встигла завершити капітальний ремонт переходу між будівлями закладу. Тепер на черзі роботи з утеплення будівлі.

Масштабний проект реконструкції розпочинається для ЗОШ №6 - тут будуть облаштовувати зовнішній підйомник для маломобільних груп населення. На виїзній нараді міського голови сьогодні обговорювали також етапи реалізації проекту та терміни виконання, адже важливо виконати роботи до початку учбового процесу.
remont2
Інспектування робіт з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення у ЗОШ №9 переріс в обговорення перспектив розширення школи. Територія освітнього закладу по вул. Небесної Сотні, 13 сьогодні є найбільшою у Броварах. Оглянувши її, Ігор Сапожко озвучив ідею будівництва окремого корпусу школи молодшої ланки на території ЗОШ №9 та запропонував винести її на розгляд громадськості.

Як на ділі розвиватиметься ця ідея, а також про інші новини нашого міста читайте у «Громадському ревізорі».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ