БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.37

Пенсійний фонд оновив Відділ обслуговування громадян

За час карантину Броварський пенсійний фонд не лише не припиняв ні на день роботи із громадянами, а й провів невеличку реорганізацію закладу. Сьогодні відбулась презентація оновленого Відділу обслуговування громадян, який відкривають після завершення ремонту.

«Ми зробили окремий вхід, поставили металопластикові вікна, облаштували зал очікування з комфортними диванами для відвідувачів. Тут же, на електронному терміналі, гості можуть обрати категорію запиту, отримати квиток із вказаним віконечком прийому та номером у черзі – це дуже зручно і по-сучасному», – показує відремонтований відділ директор пенсійного фонду Лідія Сенько. – «Раніше у нас було невеличке приміщення, а відвідувачів завше багато. Зараз ми збільшили відділ майже вдвічі, об’єднали дві зали і умови стали набагато комфортнішими для прийому громадян».

fond1 3

На відкриття модернізованого та відремонтованого відділу завітав міський голова Ігор Сапожко. Він привітав керівництво із презентацією та особисто пройшов реєстрацію на отримання документів, скориставшись терміналом. Також Ігор Васильович вислухав побажання стосовно подальших планів і напрямків розвитку Броварського пенсійного фонду. На честь відкриття він пообіцяв подарувати плазму в зал очікування, щоб доки відвідувачі чекають черги, могли ознайомитись із цікавою і корисною інформацією на моніторі.

fond1 1

«Пенсійний фонд на час карантину жодного дня не припиняв роботу. Лише за червень по Київській області він сплатив 1 млрд.930млн., куди входять і виплати по Броварах. На карантині ми не марнували часу, та зробили поліпшення за рахунок зекономлених коштів. Нові облаштування також враховують потреби людей з обмеженими можливостями», - коментує відкриття Василь Фатхутдінов, начальник головного управління пенсійного фонду у Київській області.
Отже ремонтні роботи у новому Відділі завершено, але удосконалення броварського пенсійного фонду ще продовжуються. Єдине, варто зазначити, що доки триває карантин протиепідемічні заходи не дозволяють відкрити прийом громадян. Тож поки пенсійний фонд продовжує роботу, але відвідувачів приймають дистанційно.

fond1 4

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ