БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.31

День молоді: нагородження найкращих молодих броварчан напередодні свята

28 червня в Україні святкуватимуть День молоді. У Броварах ця подія ніколи не лишалася поза увагою, тож і в цьому році для юних броварчан підготували чимало цікавих активностей, які відбудуться у неділю. А ось сьогодні, напередодні свята, міська влада особисто привітала найкращих молодих людей міста.


Урочистості відбулися у неформальній атмосфері, просто у парку «Перемога».

denmolodi 4

Заступниця міського голови Лариса Виноградова та Броварський відділ сім’ї та молоді нагородили юнаків та дівчат, які мають активну громадську позицію та вкладають свої сили у розвиток та покращення рідного міста. Зокрема, відзначили молодих лікарі, вчителів та медиків, творчих особистостей, успішних спортсменів.

denmolodi 2

«Наша молодь – це ті, на кого ми покладаємо надію. Це майбутнє нашої країни. Я впевнена, що всі, кого ми сьогодні поздоровляємо, вже визначились, як вони будуть приносити користь своїй державі. Пам’ятайте: молодість – це не вік у паспорті. Молодість – це стан нашої душі. Я бажаю кожному бути молодим і тілом, і душею», - привітала юних броварчан Лариса Виноградова.

denmolodi 3

Основні ж урочистості пройдуть вже післязавтра, 28 червня. Хлопці та дівчата зможуть взяти участь у цікавому квесті від Молодіжної ради, де перевірять не просто їхню витривалість, а й кмітливість та обізнаність у найрізноманітніших галузях, зокрема – у знанні рідного краю. А отже, хоч через карантин цьогорічне свято пройде й не так насичено, як у попередні роки, без розваг молодь аж ніяк не залишиться.

denmolodi 1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

Останні статті

П’ятниця, 25 вересня 2020, 18:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:31

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ