БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.34

Ремонт фасадів у Броварах: кому чекати?

Цьогоріч у нашому місті реалізують одразу декілька проектів з капітального ремонту та утеплення фасадів. Деякі роботи уже виконані, деякі проводяться просто зараз. Мешканцям яких будинків пощастить отримати відремонтовані фасади – розповідає «Громадський ревізор»

Герметизація швів фасадів: адреси

За словами начальника Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Світлани Решетової, вже встигли повністю завершити роботи за кількома адресами: вул. Грушевського 1А та Грушевського, 17. У цих будинках провели герметизацію швів.

«Наразі роботи по цим об’єктами повністю завершені. Герметизація швів допоможе підвищити теплозбереження будинку, захистить його від холоду, сирості та вологи», - коментує Світлана Решетова.

Утеплення фасадів: де робиться?

Другим різновидом робіт з ремонту фасадів є утеплення його торцевих частин. Найголовнішою метою є також підвищення енергоефективності будинку, запобігання надмірній втраті тепла. Окрім того, це дозволяє виключити появу конденсату та утворення плісняви у приміщеннях: як житлового, так і загального користування.

За словами Світлани Решетової, утеплення фасадів вже почали виконувати за адресами: вул. Марії Лагунової, 5 та 11, а також вул. Симона Петлюри, 13А. Роботи планують завершити вже найближчим часом.

remont fasadiv 1

Загалом на капітальний ремонт утеплення фасадів та герметизацію швів міська рада виділила більше 4 млн. 957 тис. грн..

Всі розпочаті проекти планують завершити вже найближчим часом. А отже, вже зовсім скоро мешканцям вищеперерахованих будинків стане тепліше та комфортніше у них проживати.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ