БРОВАРИ +10
НБУ USD 28.27

Міська бібліотека для дітей відкрилась після карантину: чим заклад зацікавить юних читатів

Міська бібліотека для дітей нарешті гостинно відкрила двері для своїх читачів після тривалого карантину. Навіть у часи, коли заклад не мав змоги приймати відвідувачів, він активно працював в режимі онлайн: дітлахів розважали у Фейсбуці пізнавальними та дотепними відео й корисною інформацією. Про те, як зараз працює дитяча бібліотека, розповідає «Громадський ревізор».

Цікавинки від бібліотеки - дітям

biblioteka2

У багатьох людей дитяча бібліотека викликає асоціації в основному з величезною кількістю книжок зі шкільної літератури. Однак сьогодні цей заклад може запропонувати читачам і найсучасніші та найпопулярніші книжки серед дітей та підлітків. У броварській міській бібліотеці для дітей є величезний вибір як української, так і світової літератури. За словами працівників закладу, абсолютно усі цікаві для підлітків книжки обов’язково потраплять на бібліотечні полиці. Загалом у бібліотеці запропоновано тисячі книжок найрізноманітніших тем та жанрів.

Наприклад, в фонді є нові видання з циклу «Меч істини» Терри Гудкайнд; «Чароділ» та «Часодії» - серії книг Наталії Щерби, які викликали справжній ажіотаж серед читачів в Україні, Чехії, Словаччині, Польщі.

biblioteka4

Серед найцікавіших для дітей зразків сучасної літератури – твори Лесі Вороніної, Марини Павленко, Барбари Космовської, Кей Уманські та інші.

В жанрі фентезі великим попитом користується серія книг «Володар перснів» Дж.Р.Р.Толкіна. Цікавляться діти фантастикою Люсі та Стівена Гокінга, бестселером від «NewYorkTimes» Золгана Чейнані «Школа добра і зла», трилогією Корнелії Функе «Чорнильний світ» тощо. Також читачам пропонують унікальний проект для дозвілля «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей».

Досвідчені фахівці завжди готові надати дітям поради та допомогу в пошуках літератури згідно до їхніх вподобань чи потреб. Вони допоможуть зорієнтуватися у книжкових новинках або знайти літературу для навчання.

biblioteka3

Спеціалісти міської бібліотеки для дітей попіклувалися й про створення усіх умов, аби малюки мали змогу читати в комфортних умовах. Тиха, спокійна атмосфера закладу дозволить читачам сконцентруватися на процесі читання та не відволікатися ні на які дрібниці.

Попри значні витрати з міського бюджету на боротьбу з коронавірусом, заклад не оминули увагою та виділили кошти на поповнення бібліотечного фонду. «Фахівці бібліотеки саме зараз працюють над складанням списків нових замовлень. Сподіваємось, що восени наші читачі матимуть змогу ще більш широкого вибору книжкових надходжень», - коментує Віра Тунік, завідувачка Броварської міської бібліотеки для дітей.

А отже, вже сьогодні двері бібліотеки відчинені для своїх читачів. Приходьте та пориньте у пізнавальний та атмосферний світ читання!

biblioteka1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ