БРОВАРИ -12
НБУ USD 28.05

ІНСТРУКЦІЯ щодо отримання допомоги по частковому безробіттю для ФОПів

Броварський міськрайонний центр зайнятості надає покрокову інструкцію для Фізичних осіб-підприємців, без найманих працівників, на отримання допомоги по частковому безробіттю у період карантину.

1. Зверніться до центру зайнятості за місцемсплати ЄВ упродовж 90 днів з моменту зупиненнячискороченнядіяльності.

2. Підготуйте необхідний пакет документів:

- заява на отримання допомоги в довільній формі;

- копія наказу з датою зупинення чи скорочення діяльності;довідка про сплату ЄВ за останніх 6 місяців;

- відомості до Додатку 2 Порядку.

3. Оригіналидокументів подайте до центру зайнятості. Як цеможназробити? В один іззручних для вас способів – абоелектронноюпоштою, або ж через скриньку для кореспонденції в центрізайнятості.

Далі упродовжтрьохробочихднів центр зайнятостіперевіряєдокументи. Якщо ж є помилкичинеточності, нашіспеціалістиповідомлять про це. Ви матимете 5 днів, щоб подати новий абовиправлений пакет документів.

Рішеннящодонаданнядопомогиприймаєобласний центр зайнятості. Після позитивного рішення у справі, вони нараховуюьть кошти на міський ЦЗ.

Після одержання коштів на рахунок Броварського центру зайнятості, він переказує їх фізичній особі-підприємцю.

Нагадуємо: допомога по частковомубезробіттю не оподатковується. Вона встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4 723,00 грн) на місяць.

Допомога надається на період зупинення чи скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину. Більш детальна інформація на сайті Державної служби зайнятості

Кваліфіковану консультацію Ви можете отримати в Броварському міськрайонному центрі зайнятості, телефон для довідок: (04594) 69129.

instrukciya bcz

*Матеріали опубліковано за інформацією наданою БЦЗ.

 

Коментарі   

0 # Таня 24.06.2020, 11:09
Доброго дня
Підкажіть, якщо я подала заяву на соціальну допомогу на неповнолітню дитину (в період карантину)я маю право подавати до вашої служби? Дякую
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ