БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.37

Свято молодих та завзятих. Як Бровари відзначатимуть День молоді

Наступними вихідними Бровари святкуватимуть ще одне літнє свято – День молоді. Традиційно у місті цього дня відбувались масові заходи та концертні програми, але карантин вносить свої корективи і цьоріч програму святкування підлаштували під нові обмеження. Організатор свята – Броварський відділ сім’ї та молоді, поділився планами.

У неділю, 28 червня, Молодіжна рада міста організовує квесту парку «Перемога». Взяти участь у ньому зможуть всі охочі, віком від 14-ти років. Для цього лише потрібно зібрати команду від 3-х осібта заздалегідь зареєструвати її на сторінці Фейсбук «Молодіжна рада Броварів».

Завдання квесту передбачають не лише випробування витривалості учасників, але й їх кмітливості та обізнаності у різних галузях, наприклад у знанні рідного краю. На старті всі команди отримають першу підказку, а далі мають пройти весь маршрут квесту, виконуючи різноманітні завдання чи відповідаючи на питання.

«Ми розробили різні маршрути для кожної з команд, аби вони не перетинались та не заважали одна одній. Але завдання будуть рівноцінні.На переможців чекають подарункові сертифікати до одного зі смачних та популярних закладів міста. Приз отримають команда, що пройде квест найшвидше, а також та, що набере найбільшу кількість балів. Також у насє заохочувальні призи для всіх учасників», - говорить голова Молодіжної ради Інна Новошицька.

Напередодні свята, у п’ятницю 26 червня о 10.00 в парку «Перемога» відбудеться урочиста церемонія нагородження кращих представників молоді міста. Після цього Молодіжна рада Броварів проведе круглий стіл посеред парку, де у неформальній атмосфері обговорить плани на майбутнє.

Якщо ти активний, креативний та маєш ідеї як зробити Бровари найкращим містом в Україні, приходь на співоче поле (біля танку) та ділись своїми ідеями. Всіх охочих радо запрошують до спільного обговорення актуальних для молоді питань!Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ