БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.34

Конкурс на нових перевізників для міських маршрутів: чи зросте якість послуг

Цього літа міські маршрути можуть змінити перевізників, адже незабаром їх очікує проходження конкурсу. Договорами на перевезення, підписаними з БМР, передбачено проведення конкурсу за 45 днів до завершення терміну договору.

«Договори завершуються, тому в кінці літа ми плануємо проводити новий конкурс на всі місцеві маршрути, крім маршруту №9. Зараз визначаємо робочий орган для забезпечення підготовки матеріалів та самого конкурсу», – говорить Оксана Семеник, в.о. начальника Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту.

Такий конкурс для перевізників проводиться раз на п’ять років. Для звичних міських маршрутів № 2, 3, 5, 10 його організують у серпні. Два нових маршрути, № 4 та 7, також потраплять на конкурс. Для них Управління БЖКГІТ обіцяє оголосити його найближчим часом і провести вже до кінця липня.

Чи зміняться компанії, які обслуговують міські маршрути зараз та як це вплине на якість послуг – дізнаємось вже незабаром. Про хід і результати відбору обов’язково повідомимо на сторінках «Громадського ревізора».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ