БРОВАРИ +10
НБУ USD 28.27

Освітні платформи які рекомендує Державний центр зайнятості

Світова спільнота провідних експертів і фахівців у сфері освіти та інформаційних технологій визнає, що за онлайн освітою майбутнє. Такийвисновокбулозробленопід час “круглого столу” з питаньдистанційноїосвіти в Давосі (січень 2013 р.).

Головною метою проєктів є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів університетського рівня всім бажаючим, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси провідним викладачам, університетам та компаніям.

За допомогою онлайн-курсівможнашвидшепросуватись в опануванніновоїпрофесії, ніжтрадиційним способомв університеті. Адже можнапоєднувати онлайн-навчання з практичними офлайн курсами відкомпанійчи приватнихспеціалізованихшкіл. За допомогою онлайн-курсівможна навчитисьбазовимнавичкам, якізнадобляться,щоб успішно пройти співбесіду в компанії.

Освітні платформи:

- Освітній портал Державної служби зайнятості - призначений для отримання інформації про ринок праці, вимоги роботодавців до претендентів на роботу, правила та норми складання сучасних документів, що супроводжують пошук та отримання роботи.

cz portal


Сoursera - Викладачами тут є професори і практики, успішні в тій чи іншій професії. Кожний з курсів ділиться на кілька модулів, при вивченні яких студенти повинні проходити тестування, хоча навчальні матеріали і лекції безкоштовні, але якщо слухач хоче отримати сертифікат за результатами навчання на обраному курсі, то за нього він має заплатити.

Під час карантину Coursera виступила з ініціативою щодо надання безробітним різних країн світу безкоштовного доступу до своїх навчальних програм. Україна стала однією з перших 5-и країн, що має таку можливість. До послуг зареєстрованих у державній службі зайнятості безробітних – до 3800 онлайн-курсів та можливість здобути додаткові знання за 400 спеціалізаціями. За умови успішного проходження навчання безробітні безкоштовно отримають відповідні сертифікати.

Сертифікати “Coursera” та скріншоти досягнень дедалі більше беруться до уваги при зарахуванні кредитів стаціонарними освітніми установами. Треба зазначити, що деякі онлайн-платформи курсів схвалено Американською освітньою радою для зарахування до коледжів США. Для цього слухачеві необхідно сплатити вартість тільки очного іспиту, саме ж навчання є безкоштовним. Особливу увагу на дані сертифікати вертають і роботодавці під час прийому на роботу нових претендентів

coursera

Prometheus – найкращі курси від провідних викладачів, університетів та організацій світу доступні для всіх. За умови успішного проходження навчання слухачі безкоштовно отримають сертифікати.

prometheus

- Дія. Цифрова освіта - на вас чекають освітні серіали: базові цифрові навички, цифрова грамотність для вчителів, серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті», онлайн-сервіси для вчителів, оплата комуналки онлайн та інші.

Плюси онлайн-навчання:

- Доступ до програм найкращих університетів і викладачів світу, на форумі можна отримати детальну і розгорнуту відповідь або пояснення, викладачі вельми охоче відповідають на питання і беруть участь в житті курсу

- Найновіша інформація, технології, теорії

- Безкоштовне, на відміну від навчання в університеті

- Можливість навчатись будь-де і будь-коли

- Інформація про успішне навчання онлайн чи наявність сертифікатів збільшує шанси, що на ваше резюме звернуть увагу.

Онлайн-курси — досить новий інструмент навчання і потребує ще багато вдосконалень. Навчитись можна будь-чому, потрібно лише дуже багато вчитись кожен день.

І пам’ятайте: нові знання – нові можливості. Успіхів!

Телефон для довідок: Броварськийміськрайонний центр зайнятості (04594) 6 64 21

(Інформацію надано Броварським центром зайнятості)

cz banner

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ