БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.37

«Зелене світло» розвитку футболу в Броварах

На вчорашньому виконавчому комітеті за поданням Міського футбольного клубу «Бровари» для команд закріпили ряд пільг на користування новим футбольним полем у парку «Перемога». Які команди їх отримають розбирався «Громадський ревізор».

Варто зазначити, що дані пільги стосуються дитячих і дорослих команд, що зареєстровані у м. Бровари, представляють власне місто та грають більше двох років у футбольних чемпіонатах України, Київської області, або району. Наприклад, футбольні клуби «Каскад», «Юніон», «Альянс», «Беркут-Легіон». Також пільги будуть розповсюджуватись на футболістів новоствореного МФК «Бровари».

Безкоштовно провести одну офіційну гру на тиждень зможуть:

- дитячі команди, що беруть участь у Чемпіонаті України;

- чоловічі команди, що беруть участь у чемпіонаті Київської області;

- чоловічі команди, що беруть участь у чемпіонаті Броварського району.

Згідно ухваленого рішення виконкому нове поле також можна використовувати для проведення тренувань. Дитячі команди будуть користуватись ним безкоштовно двічі на тиждень ( по 90хв на тренування), плюс два безкоштовні тренування на незатверджений час (90хв.). Броварським дорослим командам, що грають у обласних чемпіонатах, тренуватись можна двічі на тиждень (по 90хв.), сплачуючи лише 50% вартості оренди поля. Чоловічим командам, що беруть участь у районних чемпіонатах, знижку у розмірі 50% на оренду поля надають на одне тренування у тиждень, тривалістю 90хв., але після 21.00.

«Зараз графік тренувань на полі заповнений вщент, немає жодного вільного «віконечка», а якщо з’являється – відразу знаходиться купа бажаючих на тренування», – коментує Максим Семенов, директор КП МФК «Бровари». – «Ми раді такій ситуації, адже це говорить, що футбол – цікавий для підростаючого покоління, та перспективний для розвитку у нашому місті вид спорту. З відкриттям власного футбольного клубу «Бровари» у нас пов’язані великі надії. Вже зараз маємо більше 300 дітей, віком від 6ти років і старші, які записались у міський клуб. Більше того, діти повертаються з інших клубів грати у Бровари.

Дякуючи міській владі, сьогодні маємо потужну футбольну інфраструктуру: прекрасний стадіон у центрі міста, обладнання, інвентар. А тепер ще й пільгові умови для тренувань і проведення офіційних матчів. Тож маємо амбітні сподівання стосовно броварського футболу: виховати команду чемпіонів України, чому ні?! – маємо всі можливості для того!» – говорить Максим Семенов.

Нехай виправдаються футбольні мрії наших підростаючих спортсменів та їх тренерів. Віримо, що місто й надалі допомагатиме та підтримуватиме розвиток улюбленого всіма українцями спорту – футболу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ