БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.29

Ігор Сапожко закликає відстояти право Броварів стати центром нового району

17 червня комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування буде розглядати проект Постанови Верховної ради «Про утворення та ліквідацію районів». Згідно до цього проекту, на Київщині буде утворено 6 нових районів. Бровари відійдуть до Бориспільського, центром якого стане саме Бориспіль.

Як повідомляє на своїй сторінці у Facebook Ігор Сапожко, йому було відмовлено в участі на засіданні комітету, де мер планував особисто висловити свої зауваження та пропозиції до проекту Постанови та донести громадську думку про недоцільність призначення Борисполя центром майбутнього району. Тим самим, рішення, які будуть прямо стосуватися життя мешканців майбутніх територіальних громад, планують ухвалювати без будь-яких попередніх обговорень та без участі представників місцевого самоврядування.

Зважаючи на це, міський голова закликає депутатів всіх рівнів від Броварів та всіх небайдужих прийти на засідання комітету 17.06 о 15.00 за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 18/1 та разом відстояти власне бачення розвитку лівобережної Київщини. «Разом – ми сила», - підкреслив Ігор Сапожко.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ