БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.37

Новий заклад «Сідерія». Порушують режим та захопили зайву територію

На Майдані Свободи у приміщенні «Укрпошти» нещодавно відкрився заклад «Сідерія». Майже відразу після запуску на нього почали надходити численні скарги від мешканців прилеглих будинків. Основна претензія – гучна музика у закладі до пізньої години. Скарги броварчан привели до «Сідерії» перевірку з Управління інспекції та контролю Броварської міської ради.

«З’ясувалося, що крім порушення режиму роботи літніх об’єктів, власник також захопив зайву територію. Паспорт прив’язки закладу оформлений на дві тимчасові споруди загальною площею 60 м кв, а фактично вони зайняли 84 м кв. Зараз спецвідділом готується припис на демонтаж тієї частини, що не відповідає паспорту прив’язки», - коментує ситуацію Мельниченко Богдан, начальник Управління інспекції та контролю.

Та виявилось, що навіть поточний паспорт прив’язки власник поки не дооформив. Про це розповіла начальник Управління містобудування та архітектури Світлана Батинчук: «Зараз готується паспорт прив’язки основного об’єкту на 60 м кв. Документ майже на виході, та ще немає всіх погоджень, і в управління нам його ще не здали. Фактично, вони дуже поспішили з відкриттям. Ми тільки дали їм попереднє погодження листом, а вони відразу почали монтаж майданчику».

Стосовно додаткових метрів, які захопив заклад, Світлана Миколаївна прокоментувала, що на них будь-які документи відсутні і площу у 84 м кв її Управління не погоджувало. Вона повідомила, що згідно до нинішніх орендних ставкок, за додаткові 24 м кв щомісяця заклад «Сідерія» має сплачувати 5668,0 грн. «Фактично, це щомісяця недоотримані у бюджет кошти. Однозначно, Управління інспекції має взяти це на контроль», - завершила Світлана Батинчук.

sideriya 2 копия

Управління інспекції та контролю повідомляє, що власника «Сідерії» очікує демонтаж «самозахопленої» площі та приведення її у відповідність до паспорту прив’язки. Однак, власник категорично не погоджується із демонтажем, хоче подавати документи для оформлення паспорту прив’язки на додаткові 24 метри. «Заклад має усунути порушення протягом трьох днів із дня отримання нашого припису, або повинен надати інформацію стосовно поданої заяви на Управління архітектури про отримання паспорту на додаткові метри», – зазначає   Богдан Мельниченко.

Стосовно скарг від мешканців на шум пізньої пори. Всі літні майданчики керуються Рішенням БМР №1362-54-07 від 11 квітня 2019, п.2.9.1 якого зазначає: «Функціонування літніх майданчиків та об’єктів сезонної торгівлі допускається з 07-00 до 22-00 години». Управління інспекції та контролю повідомляє, що вже провело роботу із власником. Він пообіцяв взяти до уваги усі скарги та дотримуватися режиму тиші після 22-ї.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ