БРОВАРИ +28
НБУ USD 26.95

Сміттєві контейнери перед вікнами жителів вулиці Олімпійська: «чарівна сила» соцмереж

На Торгмаші, в районі будинків 10А та 10Б, вже кілька років існує проблема зі сміттєвими баками. Влітку вона набирає особливої актуальності, адже сміття, що розлетілось мікрорайоном, не те що псує вигляд з вікон, а не дає навіть їх відкривати – мешканці говорять, що сморід від контейнерів іде страшенний. ЖЕК зазначає, що розташували сміттєві баки із дотриманням санітарних норм – необхідні 20 метрів витримані, але чи вирішує це всі проблеми?

Біля будинків стоять разом аж десять контейнерів. Стосовно їх впорядкування мешканці неодноразово звертались до ЖЕКу №2, але глобально проблема не вирішувалась. На сьогоднішній день цей великий сміттєвий майданчик не обладнаний, не має відповідного накриття, освітлення та підходів. У негоду дістатись до баків складно, і люди не завжди туди доходять зі своїми пакунками. За таких умов сміття розлітається на прилеглу територію.

smittya 3

Ще одна проблема – великогабаритне сміття, яке регулярно скидають біля баків: зламані меблі, уламки деревини та інший брухт. Власне, такі речі мешканці мають вивозити самостійно, але все скидають до контейнерів. Там сміття накопичується, довгий час чекаючи вивозу від комунальників.

Пост броварської активістки і волонтерки Анастасії Ставнічук про ситуацію біля її будинку по Олімпійській 10А, сколихнув соцмережі та громадську думку.

«Ми раніше з мешканцями вже звертались до начальника ЖЕК-у з цією проблемою, і не лише до нього. Навіть розробили своїми силами проект. Там вказали про необхідність впорядкувати сміттєві баки: зробити їм огорожу і накриття, передбачали ще впорядкування дороги до сміттєвих баків та освітлення, але… Хай би хоч огорожу і накриття зробили, щоб воно не розліталось і не пускало «амбре», - говорить Анастасія у коментарі «Громадському ревізору».

smittya 1

Після її посту у соцмережах, ЖЕК №2 оперативно відреагував: впорядкував територію та вивіз негабаритне сміття. Питання облаштування сміттєвого майданчика, огородження та накриття контейнерів, а також організації підходу до баків міський голова Ігор Сапожко пообіцяв мешканцям взяти під особистий контроль.

Пост Анастасії Ставнічук ще раз підтвердив «чудодійну силу» фейсбуку, лад під її вікнами трохи навели. Сподіваємось, на досягнутому цього разу не зупиняться та зроблять зручний майданчик для сміття.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Середа, 08 липня 2020, 15:12

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ