БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.29

Депутати визначали пріоритетність ремонтів інфраструктури міста

Сьогодні у малій сесійній залі БМР відбулась робоча зустріч начальника Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту, Світлани Решетової, з депутатами міської ради. На сесіях, при затвердженні фінансування тих чи інших проектів ремонтів будинків, реконструкції вулиць тощо, начальник УБЖКГІТ часто отримувала скарги депутатів щодо першочерговості об’єктів. Мовляв, Управління керується незрозумілими принципами вибору, і необхідно вирішити всім разом, які об’єкти фінансувати у першу чергу, а які можуть зачекати.

Власне, результатом таких запитів і стала ця робоча зустріч. Незважаючи на те, що вона була ініційована самими депутатами, на неї прийшло досить мало представників депутатського корпусу. Світлана Решетова підготувала для присутніх перелік всіх об’єктів, що мають готові проекти до реалізації. Кожен з них розглядали окремо, проговорюючи поточний стан та визначаючи нагальність робіт.

reshetova3

Для проектів капітального ремонту шатрових дахів (5 об’єктів) та м’яких покрівель житлових будинків (2 об’єкти) було вирішено до реалізації застосувати співфінансування із мешканцями будинків у співвідношенні: 10% - кошти жителів, 90% - місто. Новим ЖКГ законодавством передбачено ремонтно-резервний фонд, що входить у вартість послуг Управляючих компаній. Тобто це кошти, що автоматично накопичуються за відповідним будинком зі щомісячних платежів мешканців. Начальниця УБЖКГІТ зазначила, що нині це звичайна практика: у сусідньому Борисполі співфінансування застосовують вже деякий час на ремонти дахів, під’їздів тощо.

Для визначення пріоритетності проектів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту доріг і вулиць, депутати скористались трибальною оцінкою пріоритетності, де:

1 – першочерговий пріоритет (орієнтовно у план реалізації 2021-го року);

2 – друга черга пріоритетності (орієнтовно у план реалізації 2022-го року);

3 – третя черга пріоритетності (орієнтовно у план реалізації 2023-го року).

reshetova1

Таким чином було попередньо розподілено 27 готових проектів капітальних ремонтів, реконструкції та будівництва доріг, з яких першочерговими до реалізації визначено 6 проектів. Депутати не стали поки розподіляти пріоритетність для 35-ти готових проектів міжбудинкових проїздів. Вони поросили Світлану Решетову підготувати зонування наданих проектів по районам, аби визначити у відсотковому значенні скільки міжбудинкових на який район припадає. І виходячи з цього, справедливо розподілити пріоритетність фінансування.

Більш детально про дану зустріч читайте у номері «Громадського ревізору» наступного тижня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ