БРОВАРИ +9
НБУ USD 28.27

В парку викопали клени на центральній алеї

Цими днями стався черговий акт вандалізму у парку «Перемога» - на центральній алеї біля інсталяції Сонячної системи невідомі викопали п’ять саджанців кленів. Молода кленова алея у парку з’явилась лише кілька років тому. Але, на жаль, не для всіх озеленення міста та його краса є пріоритетом перед особистою вигодою чи банальною жадібністю.

Як не прикро, такі випадки все частішають у Броварах: понівечені клумби, викопані саджанці тощо. Доки місто турботливо займається висадкою зелених насаджень у парках та скверах, знаходяться особи, яким, на жаль, байдуже до суспільних інтересів. Директор КП «Бровари-благоустрій» Олександр Галицький повідомив, що зараз ведеться розслідування інциденту, охоронна фірма «Комкон» переглядає відеоматеріали з камер, які були встановлені поблизу місця події. «Ми обов’язково відновимо алею і висадимо нові дерева, але треба спробувати знайти винних, з’ясувати хто має компенсувати пошкодження», - коментує директор компанії.

kleny 2

Це добре, що міські служби не втомлюються відновлювати такі пошкодження. Але скільки би не витрачалось зусиль, все буде марно, доки містяни не почнуть самі турбуватись про збереження краси Броварів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ