БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.34

Броварчани прибирають Торгмаш

Цими вихідними мешканці Броварів провели суботники з прибирання територій на Торгмаші. Зокрема, був приведений до належного стану невеликий сад з дитячим майданчиком біля магазина «Фора», що на вулиці Чкалова. Зібралися броварчани завдяки соціальним мережам. Самі закупили сміттєві пакети та знайшли садове приладдя.

Прибирання зайняло декілька годин. За цей час назбирали тридцять 120-літрових пакетів. Щодо вивозу сміття, то мешканцям нібито вдалося домовитися із ЖЕКом, який погодився прибрати зібраний непотріб.

У ЖЕКу №2 на запитання «Громадського ревізора», чи вивозили вони сміття після суботника, відповіли, що, на жаль, ніхто його не вивіз, адже «нема чим».

Начальник управління житлово‑комунального господартва Галина Плотнікова розповіла нашому виданню, що із ЖЕКом №2 справді вдалося домовитися щодо вивозу сміття, яке назбирали мешканці на суботниках. Затримка виникла лише у тому, що у комунальників «зламався причеп, однак сміття повинні вивезти до завтра».

Ініціатива з суботниками зараз досить популярна у Броварах. 21 березня броварчани планують прибирати територію біля стадіону школи №10. Минулими вихідними мешканці привели до належного стану територію біля Красовского 6, на Торгмаші. Зібрали близько десяти 200-літрових сміттєвих пакетів.

Нагадаємо, що 12 березня міський очільник провів нараду з керівниками комунальних служб міста та оголосив Місячник з благоустрою. Він зауважив на необхідності залучення до цих робіт ініціативних мешканців багатоквартирних будинків. Також до прибирання міста будуть залучені підприємства і організації. Ау толоках з прибирання пришкільних територій приймуть участь старшокласники та працівники закладів освіти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ