БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.37

В Броварах відновили роботу 12 дитсадків

З 1 червня в Україні дозволили відновити роботу закладів дошкільної освіти. Звісно ж, за умови дотримання цілої низки посилених протиепідемічних заходів, адже мова йде, в першу чергу, про здоров’я малюків.

У Броварах вже сьогодні розпочали роботу одразу 12 дитячих садочків: «Зірочка», «Капітошка», «Віночок», «Малятко», «Золота рибка», «Калинка», «Оленка», «Ялинка», «Джерельце», «Казка», «Ромашка» та «Теремок».

sadiky1

Зараз у цих закладах запрацювали 56 груп, в яких перебувають 367 малят (по 5-10 дітей у кожній). Кожен з цих закладів пройшов перевірку спеціальної комісії Броварської міської ради під головуванням заступника міського голови, Лариси Виноградової.

sadiky5

Усі вищевказані заклади забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту, дезінфектантами, дистанційними термометрами. Самі приміщення також повністю підготовлені до прийому дітлахів. Керівництво ДНЗ організувало генеральні прибирання, прибрали килими та м’які іграшки. Кожному працівникові та усім дітям обов’язково регулярно вимірюють температуру.

sadiky3

Міський голова, Ігор Сапожко, підкреслив, що рішення щодо відкриття решти 8 закладів дошкільної освіти планують ухвалити протягом дня, про що він обіцяє повідомити на своїй сторінці у Фейсбуці.

Коментарі   

0 # Аня 02.06.2020, 01:42
Кто обеспечивает садики необходимыми средствами(термометры, маски, перчатки, дезынфекторы)?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ