БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.37

Чергові послаблення карантину: що змінилося вже сьогодні?

Перший день літа приніс українцям нові, для багатьох довгоочікувані послаблення карантинних заходів. Яких же змін нам чекати вже сьогодні?

Галузь освіти

Вже відсьогодні дозволили відновити роботу закладів позашкільної освіти, дитячі садки, спортивні школи для дітей, заклади професійно-технічної та вищої освіти для випускників та абітурієнтів. При цьому, такі послаблення дозволені лише для тих областей, де склалася сприятлива епідеміологічна ситуація.

Транспорт

З першого червня дозволили відновити роботу й міжобласного сполучення. Зняття обмежень буде стосуватися усіх видів громадського транспорту. Одначе, при цьому в ньому має бути заповнено не більше половини місць. Кожен пасажир зобов’язаний носити маску чи респіратор.

Наприклад, «Укрзалізниця» вже почала перший етап відновлення приміського сполучення. Компанія вже отримала дозвіл на запуск електричок одразу у 10 областях та відновлення більше 200 маршрутів приміських потягів.
Щодо авіасполучення, за планом, воно почне поновлюватися з 15 червня. Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що збираються відновити польоти до найбільш популярних курортів зі сприятливими епідеміологічними показниками. Серед них - Туреччина, Греція, Кіпр, Чорногорія, Хорватія та Грузія.

Спорт

Також вже сьогодні дозволять роботу спортзалів, фітнес-центрів та басейнів. Звісно ж, якщо ті будуть дотримуватися рекомендацій, розроблених МОЗ. На вході відвідувачам обов’язково будуть вимірювати температуру, кількість відвідувачів обмежать, а також контролюватимуть наявність засобів індивідуального захисту. Зазначимо, що діяльність СПА-зон та проведення масажів поки що під забороною.

МОЗ вкотре підкреслює: послаблення карантину не означає, що українці не мають слідкувати за власною безпекою. А отже, обов’язково користуйтеся засобами індивідуального захисту та уникайте місць з великим скупченням людей. Наше здоров’я в наших руках!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ