БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.34

У Старому місті збудують нове футбольне поле: де та коли?

Міні-футбольне поле та майданчик з вуличними тренажерами вже в цьому році з’явиться в районі Старого міста, біля ДНЗ «Віночок». Обласна державна адміністрація виділяє кошти на обладнання, а ділянку під новий спортивний об’єкт місто буде облаштовувати власними силами. Рішення про погодження виділення коштів на облаштування даного майданчику прийняли депутати на 75-ій позачерговій сесії Броварської міської ради, що відбулась 22-го травня.

Проект «Київщина спортивна» від Київської ОДА розроблений для підтримки розвитку молоді та спорту в області. Він передбачає відкриття нових спортивних об’єктів в столичному регіоні. Обласна адміністрація фінансує закупівлю устаткування для нових спортмайданчиків на конкурсних умовами. Цього року в обласному відборі взяли участь та представили свої проекти більше 120 учасників з 22 населених пунктів Київщини. В тому числі серед номінантів був новий футбольний майданчик для міста Бровари, який обрали в числі переможців.

За проектом це буде спортивний комплекс відкритого типу біля ДНЗ «Віночок», який включає міні-футбольне поле розміром 42*22 м та вуличні тренажери.

Більш детально про проект розповів Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту КОДА: «Бюджет устаткування планується до 1  мільйона гривень, зараз якраз оголошено тендерну закупівлю на спортивне обладнання по даному проекту. В комплект, який ми плануємо передати на Бровари, входять: штучне покриття, гума під нього, ворота, огорожа, два вуличних тренажери. Проектно-кошторисну документацію мають розробити місцеві служби і виконати будівельні роботи з підготовки майданчику. За витратами  це приблизно така ж сама сума, як ми виділяємо на устаткування. Реалізацію даного проекту плануємо здійснити протягом літа – початку осені».

v13 football1
Отже, за умовами проекту, область надає устаткування, а місцева влада має облаштувати місце під даний об’єкт. Підготовчі роботи по спорудженню нового спортивного об’єкта включають: вирівнюванню земельної ділянки, водовідведення та облаштування під’їзних шляхів.

Ці роботи будуть виконуюватись коштом місцевого бюджету та силами Управлінням будівництва житлово-комунального господарства інфраструктури і транспорту. Щоб передбачити фінансування для проведення підготовчих робіт на території біля «Віночка», начальник УБЖКГІТ Світлана Решетова подала на погодження депутатів проект рішення міськради про зміни до міської Програми будівництва спортивних майданчиків. Депутати підтримали даний проект, в результаті бюджет Програми на поточний рік збільшено на 1 млн. грн.

Чи встигнуть за літо розробити проект та виконати роботи «Громадський ревізор» запитав у Світлани Решетової.

«Зараз ми оголошуємо тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації. Зазвичай, тендер займає до двох місяців, плюс роботи по виготовленню документації та будівельні роботи безпосередньо на майданчику. Тобто, об’єктивно кажучи, ми зможемо підготувати майданчик до жовтня. Це реальні терміни».

Якби то не було, футбольне поле з тренажерами у Старому місті біля ДНЗ «Віночок» буде готове вже цього року. І це дуже хороша новина для місцевих мешканців.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ