БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.37

«Київгумі» - 90: одне з найбільших підприємств міста святкує ювілей

31 травня одному з найбільших підприємств міста Бровари, ТОВ «Київгума», виповнюється 90 років. З них уже майже 7 компанія базується у Броварах: у 2013-му підприємство переїхало сюди зі столиці. На сьогодні «Київгума» впевнено тримає позиції лідера своєї галузі та є флагманом виробництва гумової продукції в нашій державі. Загалом, товарний асортимент підприємства сягнув більше 4 тисяч найменувань. Продукція не просто поставляється у всі регіони України, а й експортується до 28 держав світу. Колектив компанії нараховує близько 450 працівників, більшість з яких є броварчанами.

Сьогодні ця компанія відома містянам не лише як роботодавець та виробник гумотехнічних товарів, а й як соціально відповідальне підприємство. До карантину «Київгума» неодноразово долучалася до організації усіляких міських святкувань, зокрема, до Дня міста.

Kiyivguma1

Тепер, коли найголовнішим пріоритетом Броварів, як і всієї країни, стала боротьба з коронавірусною інфекцією, на замовлення Броварської міської ради підприємство розпочало пошив сертифікованих захисних костюмів для медиків. І хоч сьогодні виробництво є дуже завантаженим, а замовлення надходять з усіх куточків країни, для нашого міста замовлення було виконане позачергово та у максимально короткі терміни. Підкреслимо, що медичні комплекти від ТОВ «Київгума» спеціально розроблені підприємством для забезпечення високого ступеню захисту. На відміну від багатьох аналогів, вони можуть використовуватися багаторазово й підлягають дезінфекції. Окрім того підприємство безкоштовно надало броварській лікарні декілька тисяч пар медичних та латексних рукавичок.

kyivguma 1

«Громадський ревізор» приєднується до привітань та зичить «Київгумі» успіхів і процвітання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ