БРОВАРИ +28
НБУ USD 26.95

Стрілянина на Торгмаші: що відбувалося?

Сьогоднішній ранок для мешканців району Торгмаш почався не надто добре. Близько 7:00 на вулиці Олімпійська відбулася перестрілка між великою групою молодиків. Як можна побачити на відео очевидців, викладених у соціальних мережах, у стрілянини взяли участь більше десятка осіб.

perestrilka 6

Як повідомив міський голова Ігор Сапожко, найпершою версією перестрілки є конфлікт між перевізниками: «Це стосується саме міжміських маршрутів. Нещодавно у Бровари на існуючі маршрути зайшла нова компанія, і відповідно почалися «розборки». Зараз ми з’ясовуємо усі ці обставини. Вже відкрито кримінальне провадження, станом на 9 ранку 11 осіб затримано. Двоє людей знаходяться у Броварській лікарні з вогнепальними пораненнями».

perestrilka 2

Очільник Броварського відділу поліції Олег Петренко розповів, що повідомлення про стрільбу надійшло приблизно о сьомій. Слідчо-оперативна група, ГРПП, групи швидкого реагування поліції оперативно прибули на місце події. «Хочу звернутися до усіх мешканців даного району щодо надання інформації: якщо хтось володіє відео чи став свідком цієї події, будь ласка, звертайтеся до поліції, для більш оперативного нашого реагування та затримання даних осіб».

perestrilka 3

Зазначимо, що днями у броварських групах в Фейсбуці з’явилися повідомлення, що невідомі молодики, які могли бути «представниками» одного з перевізників, підходили на зупинках до пасажирів та наполегливо просили їздити до столиці саме їхніми маршрутками.

perestrilka 1

Мер міста підкреслив, що міжміські напрями затверджує Обласна адміністрація. Минулого року міськрада пропонувала створення експрес-маршруту з Торгмашу до метро Лісова, але пропозицію не врахували. Замість цього створили інший, і ще минулого року на конкурсній основі обрали перевізника. «На мою думку, ця ситуація загострювалася з кожним днем», - резюмував Ігор Сапожко.

perestrilka 7

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Середа, 08 липня 2020, 15:12

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ