БРОВАРИ +23
НБУ USD 26.95

Чергові послаблення карантину: плануйте літню відпустку!

Україна потроху оговтується від жорстких карантинних обмежень та переходить до більш звичного ритму життя. На сьогоднішньому брифінгу головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко повідомив про те, що Уряд вводить нові послаблення карантину:


Вже з цього тижня відновиться міжобласне залізничне сполучення. Раніше планувалося, що потяги запрацюють лише з 1 червня. Окрім того, цього тижня дозволяють відновити міжобласні перевезення пасажирським автотранспортом. А отже, сміливо плануйте літній відпочинок в Україні!

З 1 червня почнуть функціонувати не тільки спортивні зали, а й басейни. До цього можливість відкриття басейнів найближчим часом не розглядалася, однак нові дані щодо вкрай низьких шансів заразитися COVID-19 через воду дозволили переглянути це рішення. «Щодо басейнів і спортзалів найближчим часом, буквально сьогодні-завтра, на сайті МОЗ будуть розміщені рекомендації щодо протиепідемічних норм, які повинні бути забезпечені у разі, коли власники вирішать відкрити спортзал або басейн», — зазначив Ляшко.

Зали ресторанів та кафе зможуть запрацювати тільки з 10 червня. Ляшко підтвердив, що можливість зняти це обмеження раніше поки що не розглядається.

ВНЗ зможуть проводити екзамени з 1 червня. При цьому потрібно дотримуватися цілого ряду обмежень: ВНЗ зобов’язують забезпечити протиепідемічні заходи, а в аудиторіях має бути максимум 10 осіб. Важливо, що й епідеміологічна ситуація в області не повинна бути загрозливою. Прямий дозвіл на проведення сесій має дати обласна комісія. Разом з тим, більшість ВНЗ все ж готові провести екзамени для студентів дистанційно.

А ось чого точно поки не варто чекати – так це відкриття дитячих таборів. МОЗ повідомляє, що це послаблення буде відноситися до завершального етапу виходу країни з карантину.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Середа, 08 липня 2020, 15:12

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ