БРОВАРИ +28
НБУ USD 26.95

Коли відкриють садочки у Броварах?

Сьогодні міський голова провів спільну нараду з Управлінням освіти та директорами дошкільних закладів міста, керівництвом Держпродспоживслужби та відділом лабораторних досліджень. Основною темою стало обговорення необхідних умов для відкриття дитячих садочків у Броварах, яке з понеділка 25-го травня, фактично дозволено урядом.

Ігор Сапожко зазначив присутнім, що основною метою є не просто відкриття ДНЗ, але гарантія безпеки перебування дітей і персоналу у закладі. Щоб виконати всі умови виставлені МОЗ України для відкриття дитсадочків, необхідно провести певні підготовчі роботи, перевірки та закупівлі, чим буде займатись постійно діюча комісія, відділ лабораторних досліджень, керівництво закладів тощо.

Лише перевірка якості води у ДНЗ може зайняти до 4х днів. Також необхідно замовити та завезти харчування, антисептики, закупити електронні термометри і т.д.

Як повідомляє на своїй офіційній сторінці у Фейсбук Ігор Сапожко, велика вірогідність того, що дитсадочки запускатимуть в роботу не централізовано всі, а по мірі їх готовності до прийому дітей. Коли саме і які садочки будуть відкриватись стане зрозуміло згодом, про що «Громадський ревізор» буде неодмінно інформувати своїх читачів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Середа, 08 липня 2020, 15:12

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ