БРОВАРИ +21
НБУ USD 27.12

Відпочинок не під загрозою: МОЗ дозволить відкрити пляжний сезон в Україні

Незважаючи на епідемію коронавірусу, пляжний сезон в Україні буде відкрито. Про це на своєму брифінгу 18 травня повідомив головний державний санітарній лікар України Віктор Ляшко.

«У цьому сезоні ми зможемо купатись. Ми провели консультації з Інститутом епідеміології інфекційних хвороб Національної академії медичних наук і вони, ці спеціалісти підтвердили, що морська сіль спільно з сонячним ультрафіолетовим випроміненням знищує збудника коронавірусної хвороби, тому буде дозволено відкрити пляжний сезон в Україні, напевно, як і в інших країнах світу», - розповів Віктор Ляшко. Точна дата, коли буде дозволений пляжний відпочинок поки що перебуває на стадії обговорення.

Окрім того українцям планують дозволити відпочивати й біля річок. В прісній воді збудник коронавірусної інфекції може виживати, однак науковці схиляються до думки, що в річці з проточною водою інфікуватися майже неможливо. Як зауважив Ляшко, це може статися лише під час дуже тісного контакту.
А отже, якщо врахувати, що авіасполучення з іншими державами навряд чи відновиться найближчим часом, українці цілком можуть звернути увагу на курорти своєї батьківщини та спланувати свою відпустку саме тут.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ