БРОВАРИ +14
НБУ USD 28.37

В Броварах розпочали виплату допомоги ФОП-ам

Управління соціального захисту Броварської міської ради отримали програмне забезпечення для соціальних виплат  ФОП-ам 1-ї та 2-ї категорії, які мають дітей до 10-ти років.

За інформацією управління, в Броварах вже подано 133 заяви від фізичних осіб-підприємців на отримання гарантованих державою виплат. Фінансування будуть проводити через уповноважені установи банків.

Нагадаємо, що нові соціальні нарахування виплачуватимуть в рамках державної програми соціального захисту сімей з дітьми на період обмежувальних заходів пов’язаних з COVID-19.

Для отримання допомоги від держави необхідно заповнити заяву за формою із зазначенням рахунка в установі банку та надати документи згідно нижченаведеного переліку:

• копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;

• довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);

• копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);

• копію рішення міської ради або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Документи можна подавати до управління соціального захисту населення як в паперовій, так і в електронній формі, відповідно надавши фотокопії вищезазначених документів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ