БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.37

Товариство Червоного Хреста надає допомогу соціально вразливим родинам

У зв’язку з впровадженням карантину багато українських родин опинились у складних життєвих обставинах. Хтось втратив роботу, бо підприємство зупинилось, когось відправили у відпуску «за власний рахунок» до кінця карантину, і таких прикладів нині багато. Саме тому Товариство Червоного Хреста України звернуло увагу на родини з дітьми, що потребують підтримки, та через місцеві підрозділи долучилось до соціальної допомоги

Забезпечення продуктовими наборами та товарами першої необхідності повністю взяла на себе місцева влада. Тож Товариство Червоного Хреста України зробило акцент та допомозі у вигляді гігієнічних наборів та наборів з психосоціальної підтримки для дітей. У рамках загальнодержавного проекту по профілактиці негативних наслідків карантину такі набори можуть отримати найбільш уразливі категорії населення. До них віднесено багатодітні родини, які виховують дітей віком від 3 дітей до 18 років, сім’ї, у яких вихованням займається одинока матір чи батько.

chervonyi hrest

Броварська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України також стала учасником державного мікропроекту по профілактиці негативних наслідків карантину та інших факторів ізоляції, що стали наслідком COVID-19 та надає допомогу сім’ям з дітьми у місті Бровари та Броварському районі.

Базовий набір гігієнічних засобів від Червоного Хреста включає найнеобхідніші та корисні речі, що стануть в нагоді кожній родині: зубна щітка, зубна паста, шматок мила, шампунь, гель для душу, пральний порошок (до 3-х кг), дезінфікуючий порошок, мийний засіб для посуду, індивідуальні гігієнічні засоби для жінок та туалетний папір. Складові набору однакові у всіх регіонах, в яких реалізується проект.

chervonyi hrest 1

До дитячого набору психологічної підтримки входять: кольорові олівці, розмальовка, альбом для малювання, пластилін, мильні бульбашки, настільна гра «Хто я», масажний м’ячик-антистрес та магнітик з логотипом організації. Такий набір спрямований в першу чергу на покращення емоційного стану сімей з малюками, які змушені під час карантину перебувати більшість часу в домівках.

Наразі броварський підрозділ Товариства Червоного Хреста розраховує отримати 320-ти наборів на місто та район. Але, оскільки родин, що потребують підтримки в складних умовах затяжного карантину досить багато, готують заявку на виділення додаткових пакунків.

Як повідомила начальник Відділу сім’ї та молоді Аліна Ярмоленко, її підрозділ вже отримав 60 наборів для багатодітних родин. Людмила Мардар, директор Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, також очікує найближчим часом 50 наборів для сімей з батьками-одинаками. Після чого їх підрозділи організують адресну доставку цих наборів у родини.

Даний проект Товариство Червоного Хреста  реалізовує по всій території України з початку квітня 2020 року та планує продовжувати протягом наступних 5 місяців на території  семи областей, в тому числі Київської. Реалізується всеукраїнсь ка акція в партнерстві з Товариством Червоного Хреста Данії.

Протягом травня планується надати підтримку найбільш потребуючим родинам в загальній кількості 9500 гігієнічних наборів і 1700 наборів з психосоціальної підтримки для дітей по всій Україні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ