БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.38

Спорткомплекс "Світлотехнік": благоустрій території та плани на розширення

Спортсмени збірних команд мають право на тренування, про що повідомляє постанова Кабміну від 15-го квітня. Як зазначають на сайті КМУ, таке рішення стало результатом великої кількості звернень різних федерацій, з проханням дати можливість спортсменам підтримувати фізичну форму під час карантину. Завдяки цьому, нещодавно на броварському СК «Світлотехнік» розпочала тренування збірна країни з ушу. Детальніше про це, та плани розвитку спорткомплексу у матеріалі «Громадського ревізору».

Спортсмени збірної ушу в Броварах на СК «Світлотехнік» тренуються починаючи з 1995 року, і для цього є всі умови до сьогодні. Недаремно перша та поки єдина в Україні Дитяча спортивно-юнацька школа з ушу та єдиноборств облаштувались саме у нас. Після реконструкції спорткомплексу Бровари вже цього року з честю приймали Чемпіонат України з ушу-таолу серед юніорів та юнаків. Сьогодні в броварському «Світлотехніку» фактично знаходиться тренувальна база збірної країни ушу.

svitlotehnik 4

З початком карантину, тренування в спортивних клубах та комплексах припинились, відповідно СК «Світлотехнік» певний час не працював. Але завдяки постанові КМУ нещодавно спорткомплекс відкрили для тренування збірної ушуїстів. «Зараз у нас тренується 8 спортсменів збірної команди України. Майже два місяці без тренувань, звичайно, дались взнаки їх фізичній формі, тож зараз навіть не можу сказати, що ми працюємо на повну. Правильніше буде – відновлюємо спортивну форму – займаємось щодня по півтори години. Якщо в звичайному режимі це має бути двічі на день по дві з половиною години, то зараз такий собі лайт-режим», - розповідає старший тренер збірної команди України з ушу Андрій Коваль.

Влітку збірна ушу планує продовжувати заняття на СК «Світлотехнік», щоб восени взяти участь у Чемпіонаті світу, який пройде в Грузії та Чемпіонаті Європи, що заплановано в Греції. Команда сподівається, що епідемія та карантинні заходи підуть на спад, і в них буде можливість не лише продовжувати тренування, але й захистити честь країни на змаганнях наступної осені, - говорить Андрій Коваль.

Тим часом на території СК «Світлотехнік» тривають роботи з благоустрою. Зараз територію спорткомплексу обносять огорожею та облаштовують паркову для автомобілів перед головним входом. Значною та важливою подією для керівництва спорткомплексу стало перепідключення електропостачання до місцевої РЕС. Раніше живлення комплексу відбувалось через завод «Світлотехнік», але з часу реорганізації та відокремлення спортивного закладу, це стало неможливим. Тому для безперебійного електропостачання шукали шляхи підключення напряму до Київобленерго. Зараз всі підготовчі роботи проведено, і вже у понеділок 18-го травня СК «Світлотехнік» мають підключати до РЕСу.

svitlotehnik 1

Ще однією новиною стало потенційне розширення Спорткомплексу «Світлотехнік». Про це нам розповів начальник броварського відділу фізичної культури і спорту Дмитро Рожков. Він повідомив, що на сесію БМР 4 липня його підрозділ подає запит на розробку проекту землеустрою зі зміною цільового призначення. «Мова іде про ділянку землі відразу за СК «Світлотехнік», де зараз стоянка транспорту. Ми подаємо лист на міського голову та депутатів, щоб змінити її цільове призначення під об’єкти фізичної культури та спорту. Це дасть можливість облаштувати для комплексу відкритий спортмайданчик, якого він так потребує», - говорить Дмитро Рожков.

svitlotehnik 2

Нагадаємо, що в звичайному режимі спорткомплекс працює не лише як школа ушу, але як тренувальна база для 9-ти різних видів спорту. Такій кількості секцій та спортсменів, звичайно, затісно в одному комплексі і вони потребують додаткової площі для занять. Якщо депутати міськради на сесії погодять запит Відділу фізичної культури та спорту, керівництво СК «Світлотехнік» сподіваються отримати відкритий майданчик вже наступного року.

svitlotehnik 3

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ