БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.37

Заміна вікон на Петлюри, 23-Б та будівництво сучасної зони відпочинку

Відповідно до програми капітальних ремонтів житлового господарства на 2020 рік управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту розпочало роботи з капітального ремонту конструктивних елементів, а саме заміну вікон в житловому будинку за адресою вул. Симона Петлюри, 23-Б.

Роботи по заміні вікон проводяться на сходових клітинах в усіх восьми під’їздах будинку. Раніше тут були дерев’яні рами, а найближчим часом встановлять сучасні металопластикові.

«Металопластикові вікна не лише виглядають набагато естетичніше. Головне, що вони допоможуть значно зменшити тепловтрати будинку в опалювальний період. Це в свою чергу дозволить заощадити тепло в місцях загального користування», - зазначив міський голова Ігор Сапожко.

v10 vikna3

Мер Броварів спільно з представниками управління БЖКГІТ, 6 травня перевірив процес виконання робіт по заміні вікон, а також благоустрою прибудинкової території поблизу будинків 23-Б та 25.

Ще в минулому році було проведено будівництво тротуарної доріжки вздовж вул. Київської, цьогоріч вже активно проводять облаштування нової зони відпочинку. Найближчим часом розпочнуться масштабні роботи по озелененню, в тому числі обабіч нового тротуару вздовж вул. Київської.

Поруч розташований спортивний майданчик, який був капітально відремонтований за кошти міського бюджету в 2018 році по програмі «Громадський бюджет».

Під час візити він поспілкувався з мешканцями прилеглих будинків, які внесли свої пропозиції по облаштуванню двору. За результатами зустрічі Ігор Сапожко пообіцяв врахувати всі зауваження жителів та вказав підрядникам на ряд недоліків, які необхідно усунути у процесі подальшої розбудови даної території.

v10 vikna2

Зокрема, буде прокладено додаткові доріжки для зручних підходів як до під’їздів житлових будинків, так і до пішохідних переходів, прокладено новий тротуар та проведено роботи по озелененню території.

Враховуючи сприятливі погодні умови та значні обсяги вже виконаних робіт, зовсім скоро мешканці даного мікрорайону матимуть затишне і функціональне місце для відпочинку: і новий сквер з лавками та озелененням, і зручні тротуарні доріжки для прогулянок, і місце для занять спортом, і дитячий майданчик, який також відновлять.

v10 vikna1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ