БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.29

Броварська клінічна лікарня поповнилась новим обладнанням

Коронавірус не обирає людей ані за статусом, ані за матеріальним становищем, ані за посадою. А отже, багато людей починають об’єднувати зусилля, аби спільно надати гідну відсіч хворобі. У четвер, 30 квітня, броварськ а лікарня отримала новий сучасний рентгенапарат, а також медобладнання від освітян міста

Обладнання купували за потребами медиків

Ініціаторами того, щоб організувати допомогу медикам, стали вчителі ЗОШ №2 та СЗОШ №7, а до самої благочинної справи долучилося надзвичайно багато освітян з усіх загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів міста Бровари.

«Ми розуміємо, що наші лікарі першочергово стоять на варті допомоги
людям. Для цього і було оголошено благодійну акцію «Освіта проти COVID-19», яка тривала з 9 по 22 квітня. Усього ми зібрали 186 тисяч гривень, на які було придбано медичне обладнання для лікарні: спірометри, концентратор кисню, монітор пацієнта, портативний пульсоксиметр, респіратори, маски фільтруючі з клапаном", – розповідає Оксана Мельник.

 osvityany 4

За словами очільниці управління освіти та науки Оксани Мельник, перш, ніж закупити обладнання, освітяни звернулися до медиків з пропозицією допомогти. Згідно з потребами медиків ББКЛ, які вони виклали в листі, і було визначено перелік необхідної для закладу апаратури.

«Я хотіла б у першу чергу подякувати всім педагогічним колективам, працівникам освіти, Управлінню освіти, які долучилися до цієї великої акції.  Я дякую своїм колегам за їхню чуйність, благодійність та щедру душу. За те, що вони ніколи не стоять осторонь та завжди готові допомогти», – зазначила Оксана Мельник.

Отримувати обладнання від освітян прийшов особисто директор ББКЛ Валентин Багнюк. Він щиро подякував педагогам за надану підтримку та підкреслив, що заклад не забуває своїх благодійників. На сайті медустанови створюють спеціальну сторінку, де будуть висловлювати вдячність усім, хто долучається до допомоги.

osvityany 3

За словами директора ББКЛ, надані освітянами кисневі генератори будуть використовуватися безпосередньо для лікування пацієнтів з COVID-19. Також за допомогою закуплених приладів лікарі зможуть проводити діагностику пацієнтів з різними легеневими патологіями (зокрема, визначати життєву ємність легень). Так можна буде виявляти деякі хвороби ще до моментів їхнього прояву.

«Хочу висловити вдячність підприємцям, волонтерам та громадським організаціям, які надають нам допомогу і підтримку. Саме завдяки їхнім зусиллям заклад сьогодні має більше двох тисяч захисних костюмів, масок, респіраторів, ліків. Зараз такий час, коли люди не лишаються байдужими. Всі розуміють, що допомога – не для самої лікарні, а для людей. Впевнений, що разом ми здолаємо цю хворобу», – підкреслює Валентин Багнюк.

osvityany 2

Того ж дня ББКЛ отримала новий сучасний рентгенологічний апарат, придбаний за кошти місцевого бюджету. Ігор Сапожко особисто відвідав Броварську лікарню, аби прийняти обладнання та поспілкуватись з медиками.

Медичний персонал, який працюватиме з цим обладнанням, підкреслює, що це – перший рентгенапарат такого рівня у закладі. Нова техніка має багато інноваційних функцій, завдяки чому процедура буде проходити якісніше, а знімки зможуть зберігатися та передаватися в цифровому форматі. Вже найближчим часом рентгенапарат буде змонтовано та запущено в роботу. А для персоналу, який працюватиме з медичним обладнанням проведуть спеціальне навчання.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ