БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.29

Конкурс «СвітЛиці» завершено. Нові переможці

4 травня завершився прийом заявок на участь у конкурсі поробок «Творимо на карантині» від КПЦ «СвітЛиця». А вже наступного дня у соцмережах відбувся розіграш призів – сертифікатів на 500 грн ТЦ «Епіцентр». Чергових переможців визначили серед учасників і підписників центру у Фейсбук та Інстаграм. Про результати конкурсу та переможні роботи далі у матеріалі «Громадського ревізору».

За час карантину не лише освітні процеси, але й культурні події міста перекочували у режим онлайн. Відділ культури Броварської міської ради разом з Культурно-просвітницьким центром «СвітЛиця» не дають сумувати містянам в домашній ізоляції, пропонуючи різні цікавинки. Однією з таких активностей став конкурс handmade «Творимо на карантині», про який ми писали раніше на своїх сторінках. Він тривав майже місяць та здобув собі популярність відразу у двох соцмережах.

«Головною метою нашого конкурсу було розважити читачів, розбавити стрічку гнітючих новин у соцмережах», - говорить Юлія Кругляк, завідуюча «СвітЛиці». - «Ми хотіли, щоб діти разом з батьками покреативили, відволіклись на приємну творчу роботу, об’єднали свої зусилля. А за це отримали від нас цінні призи».

konkurs 3

Протягом конкурсу розіграші призів відбувались двічі, вдруге – 5 травня, наступного дня після закриття прийому робіт. Оскільки конкурс не мав ні вікових обмежень, ні певних вимог до самих поробок, то виграти могла будь-яка робота. Переможців визначали за допомогою ресурсу «Рандом», який робить вибір методом випадкового жеребкування серед всіх учасників. У другому розіграші «СвітЛиці» переможцями стали роботи Варвари Мороз у Фейсбук та Анастасії Поплавської в Інстаграм. Обидві дівчинки розмістили свої роботи через акаунти мам (в соцмережах діє вікове обмеження для дітей до 13-ти років).

Анастасія з мамою Вікторією були одними з перших учасників конкурсу, від його початку. Вони уважно прочитали умови, та скористалась можливістю не лише прийняти участь у конкурсі відразу в двох соцмережах, але подвоїти свої шанси на виграш. Дівчина представила два майстер-класи: один з виготовлення великодніх пасок за сімейним рецептом, інший – майстер-клас з вирощування кристалу. Відео з покроковою інструкцією мама дівчинки розмістила на YouTube. Така стратегія виявилась успішною і принесла очікуваний результат – перемогу в розіграші на Інстаграм.

konkurs 2

Переможиця Фейсбук Варвара Мороз запропонувала на конкурс майстер-клас із виготовлення паперового павича: «Про конкурс мені розповіла мама, і запропонувала прийняти участь. Я багато чого вмію майструвати, адже змалечку з дідусем займалась у майстерні стендового моделювання. Свого павича з паперу зробила досить швидко, практично з підручних матеріалів - паперу для нотаток, клею та ножиць. Складність була лише в тому, щоб фіксувати кожен етап на фото – потрібно було весь час відволікатись на телефон і фотографувати. З моїх фото мама змонтувала відео і виклала через свій акаунт у соцмережах», - ділиться Варвара. – «На що витрачу подарунковий сертифікат? Поки не вирішила, можливо придбаю щось для творчості. В «Епіцентрі» є багато чого цікаво, тож вибрати буде з чого».

konkurs 1

Всього у конкурсі з двох соцмереж взяли участь трохи більше трьох десятків людей. Це насправді не надто багато, якщо зважати, що лише третя частина з них - броварчани. Але, як прокоментували організатори «СвітЛиці», навіть цікаві призи не завжди в змозі спонукати до дії: зробити поробку, зняти майстер-клас, викласти все на акаунті сторінки - декому здається що то забагато. Та «СвітЛиця» не втрачає оптимізму, сподіваються з часом розворушити міську аудиторію, привчити броварчан до конкурсів, спонукати їх до активності. І наступний конкурс стартує у соцмережах вже з понеділка, 12-го травня. Таємниці розкривати не будемо, але дамо натяк – конкурс про Шевченка. Тож, хто бажає пограти ще з КПЦ «СвітЛиця» і отримати цінні подарунки, підписуйтесь на сторінки центру у Фейсбук та Інстаграм, і відслідковуйте новини.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ