БРОВАРИ +10
НБУ USD 28.27

Медновини: інформація про хворих на COVID-19

Сьогодні на оперативній нараді міського голови Центр лабораторних досліджень надав наступну інформацію, стовно захворювань COVID у Броварах та броварському районі:


- лабораторно підтверджених - 69 випадків (26 місто, 43 район)
- померлих 2 осіб (1 – місто, 1 - район)

Серед захворівших: жінок 41 особа, чоловіків - 24 особи; 21 випадок захворювань серед медпрацівників (11 – місто Бровари). Госпіталізовано хворих з коронавірусом 26 осіб, з них 5 медпрацівників. На 4 травня маємо 12 осіб, що повністю одужали після хвороби: 7 по місту Бровари, 5 по району.

Керівник Броварської лікарні, Валентин Багнюк, зі свого боку, доповнив інформацію по статистиці, та повідомив, що за вихідні додався ще один померлий, із с.Зазим'я. Також зафіксована одна дитина із позитивним ПЛР-аналізом на коронавірус. Дитину привезли із Мокреця, госпіталізовано, почуває себе задовільно. Ліків та засобів захисту у лікарні достатньо на сьогодні, повідомляє Валентин Віталійович.

Ігор Кравцов, керівник міського центру первинної медико-санітарної допомоги, доповів, що на амбулаторному лікуванні його закладу налічується 11 осіб з COVID. Стан їх задовільний, за вихідні не погіршився, ідуть на поправку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ