БРОВАРИ +9
НБУ USD 28.34

«Освіта проти COVID-19»: педагоги придбали медичне обладнання для броварської лікарні

Коронавірус – це епідемія, яка загрожує усьому світові. А отже, багато людей починають об’єднувати зусилля, аби надати гідну відсіч. У четвер, 30 квітня, освітяни міста Бровари також долучилися до величезного списку благодійників, котрі допомагають Броварській багатопрофільній клінічній лікарні.

osvityany 3

«Вчителі 2-ї та 7-ї школи були ініціаторами того, щоб допомогти нашим медикам. Ми розуміємо, що наші лікарі першочергово стоять на варті допомоги людям. Для цього було оголошено благодійну акцію «Освіта проти COVID-19», яка тривала з 9 по 22 квітня. Усього ми зібрали 186 тисяч гривень, на які було придбано медичне обладнання для лікарні. Це: спірометри, концентратор кисню, монітор пацієнта, портативний пульсоксиметр та респіратори, маски фільтруючі з клапаном», - розповідає очільниця управління освіти та науки БМР Оксана Мельник.

osvityany 4

Перш, ніж придбати медичне обладнання, освітяни звернулися до медиків з пропозицією допомоги, аби дізнатись про їх потреби. За листом від ББКЛ і було визначено список необхідної для закладу апаратури. Оксана Мельник зазначає, що бажання допомогти висловлювало надзвичайно багато вчителів.

«Я хотіла б в першу чергу подякувати всім педагогічним колективам, працівникам освіти, Управлінню освіти, які долучилися до цієї великої акції. Я дякую своїм колегам за їхню чуйність, благодійність та щедру душу. За те, що вони ніколи не стоять осторонь та завжди готові допомогти. Я вдячна Юлії Ляховській, яка була одним із ініціаторів збору. Вона щодня звітувалася про те, яка була сума коштів зібрана. Також пані Юлія разом з тендерним комітетом шукала найкраще обладнання для придбання. І сьогодні ми передаємо його нашій лікарні», - зазначає Оксана Мельник.

osvityany 6

Отримувати обладнання від освітян прийшов особисто директор ББКЛ Валентин Багнюк. Він щиро подякував працівникам освітньої сфери за надану підтримку та підкреслив, що заклад не забуває своїх благодійників. Сьогодні на сайті медустанови створюють спеціальну сторінку, де будуть висловлювати вдячність усім, хто долучається до допомоги.

osvityany 7

За словами директора ББКЛ, надані освітянами кисневі генератори будуть використовуватися безпосередньо для лікування пацієнтів з COVID-19. Також за допомогою приладів, що передали освітяни, зможуть проводити діагностику пацієнтів з різними легеневими патологіями (зокрема, визначати життєву ємність легень). Так можна буде виявляти деякі хвороби ще до моментів їхнього прояву.

osvityany 2

«Багато хто говорить, що лікарня витратила мало грошей на закупівлю засобів індивідуального захисту тощо. Однак нам дуже допомагають волонтери та громадські організації, тож завдяки їхнім зусиллям заклад має більше двох тисяч захисних костюмів, масок, респіраторів, ліків. Зараз настав час, коли люди не лишаються байдужими. Так визначається, хто є громадянином держави. Ми дуже дякуємо за допомогу! Всі мають розуміти, що вона спрямована не для самої лікарні, а для людей. Впевнений, що разом ми здолаємо цю хворобу», - підкреслює Валентин Багнюк.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ