БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.29

Недобудова на Симона Петлюри: як просувається будівництво?

Недобудову на вулиці Симона Петлюри (Черняховського) 21-Б, можна назвати по-справжньому багатостраждальною. Новий будинок, у який вклали кошти більше сотні інвесторів, почали зводити майже 14 років тому, але будівництво швидко завмерло. І ось, минулого року через інвестиційний конкурс було обрано нового інвестора - ПАТ «ВПБФ «Атлант» і будівництво зрушилося з «мертвої точки». Про те, як просувається будівельний процес, розповідає «Громадський ревізор».

Ошукані інвестори та роки судових розглядів

Новий будинок по вулиці Симона Петлюри розпочали будувати у далекому 2006 році. Забудовником стало підприємство «Броварипромжитлобуд». Планувалося, що новосілля будуть святкувати вже на початку 2009 року, аж раптом забудовник повідомляє, що у нього закінчуються кошти ще на етапі зведення фундаменту.

dovgobud2

Влітку 2007 року відповідальність за будівництво бере на себе компанія «Північзахітрансбуд», а терміни здачі житла потихеньку зсуваються. До травня 2008 року зводять 8 поверхів будівлі (а заплановано – 16), після чого будівництво знову «заморожується». Не вдалося владнати ситуацію й третьому забудовнику, «Т-Фактор», що взявся за справу у 2009-му.

dovgobud1

До справи добудови незавершеного житлового будинку долучилась місцева влада. У 2013 році вдалось повернути до комунальної власності земельну ділянку, а в 2015-му стартував процес передачі й самої недобудови. Судові розгляди завершилися лише минулого року.

До пошуків нового інвестора за ініціативою мера Броварів було проведено інвестиційний конкурс. Переможцем конкурсу стало ПАТ «ВПБФ «Атлант», - компанія, яка звела та успішно здала в експлуатацію вже далеко не один будинок в нашому місті.

dovgobud5

Будівництво йде надшвидкими темпами

Минулого року «Атлант» оголосив, що будинок планують здати в експлуатацію вже до кінця жовтня 2020 року. 28 квітня Ігор Сапожко оглянув будівельний майданчик та пересвідчився, що вказаних термінів забудовники дотримуються.

Нові забудовники отримали будівлю далеко не в кращому стані. Верхній поверх споруди й узагалі довелося розбирати. Однак, незважаючи на карантин, сьогодні будівельники працюють у надзвичайно активних темпах та з дотриманням усіх встановлених заходів безпеки.

dovgobud

«Як бачимо всі строки дотримуються . Вже добудували останні поверхи двох секцій будинку, залишених попередніми будівельниками. Поруч зводиться й третя секція. На місці, де донедавна був лише розритий під будівництво котлован, вже з’явилися сім поверхів. Чи не щотижня ця частина будинку стає вище на один поверх», - зазначив Ігор Сапожко.

Генеральний директор компанії-забудовника Вадим Каган розповів, що сьогодні особливу увагу приділяють внутрішнім роботам. Спеціалісти розводять електрику, у підвалах працюють сантехніки, на поверхах почали заливати підлогу і у більшості квартир вже з’явилися нові вікна. Наприкінці весни розпочнуться й фасадні роботи, а у перших числах червня планують отримати та розпочати встановлення ліфтів.

dovgobud4

«Вже у жовтні, якщо не трапиться ніяких «казусів», ми плануємо ввести будинок в експлуатацію», - підкреслює Вадим Каган. А це означає, що за прогнозами забудовника, вже восени господарі зможуть заселитися до своїх таких вистражданих квартир та нарешті розпочати там ремонтні роботи.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ