БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.38

Вторинна ланка: в інфекційному відділенні лікується 17 чоловік

На оперативній нараді міського голови окрему увагу приділили Броварській багатопрофільній клінічній лікарні, яка зараз впевнено тримає оборону в боротьбі з коронавірусною інфекцією.

Директор ББКЛ, Валентин Багнюк, повідомив: «На сьогодні до лікарні госпіталізовано в цілому 278 пацієнтів. Маємо багато тяжких пацієнтів, одна реанімація повністю заповнена. В основному, це пацієнти з інфарктами та іншими захворюваннями, які потребують короткочасного лікування в реанімаційному відділенні».

Щодо коронавірусу – в інфекційному відділенні зараз перебувають 17 чоловік: 9 підтверджених та 8 з підозрою. У деяких з них вже є позитивна динаміка: наприклад, пацієнтка з Княжич вже отримала перший негативний результат ПЛР-тестування. Зараз очікують на результати повторного тесту – якщо і він продемонструє негативний результат, можна буде говорити про повне одужання. Також на домашню ізоляцію з постійним контролем від медиків перевели одного з найперших інфікованих у Броварах (чоловік, котрого госпіталізували після повернення з Єгипту). Сьогодні в нього вже відсутня клінічна картина захворювання, але він продовжує перебувати на самоізоляції та чекати негативного ПЛР-тесту.

«Стосовно кризового центру, реанімація там повністю готова. Вихідними закінчили проводити кисень до чотирьох палат. Тим самим, ми підготували чотири великих палати, розрахованих на чотирьох пацієнтів, та дві малих по 2 чоловіка. Якщо додати сюди реанімацію – виходить, що ми можемо госпіталізувати 26 осіб. Кожен з розміщених там хворих буде повністю забезпечений киснем», - підкреслив директор ББКЛ.

Серед іншого – почастішали травматичні випадки. Як зазначили на нараді, деякі броварчани отримали травми в результаті кримінальних дій. Мабуть, дехто аж надто насичено відсвяткував Великдень.

Директор ББКЛ підкреслює, що сьогодні лікарня забезпечена усім необхідним. За словами Валентина Багнюка, закладу вистачає і засобів індивідуального захисту для лікарів, і дезінфекторів, і ліків. А отже, ББКЛ працює в штатному режимі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ