БРОВАРИ +18
НБУ USD 28.27

Нові амбулаторії в Броварах: коли чекати?

Кількість мешканців у нашому місті невпинно зростає. З кожним роком Бровари стають ще більш гамірними та густонаселеними. А отже, настає час потурбуватися й про збільшення кількості амбулаторій, яких би повністю вистачило для надання якісних медичних послуг абсолютно усім броварчанам.

Минулого року один з найбільших забудовників міста, будівельна компанія «Атлант», звернувся з ініціативою до міської влади абсолютно безкоштовно передати місту два приміщення під облаштування амбулаторій сімейної практики медицини. У п'ятницю міський голова Ігор Сапожко, представники мерії та очільник Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов особисто відвідали будівельний майданчик ЖК «Атлант на Київській» (розташований за гіпермаркетом «Епіцентр») та оглянули один з можливих варіантів приміщення.

За словами Ігоря Кравцова, нова амбулаторія саме у цьому мікрорайоні стане надзвичайно потрібною: «Зараз тут зводять чимало нових багатоповерхівок, розрахованих на кілька тисяч мешканців, тож людей відчутно побільшає. Ми вже маємо завантаженість сусідніх амбулаторій, тож певен, що багато пацієнтів будуть приходити й з інших районів. До того ж, тут дуже зручне для багатьох броварчан розташування».

Представник забудовника, Людмила Гриценко, підкреслила, що до облаштування медичних установ висувають чимало вимог. «Амбулаторія має бути обладнана так, щоб було зручно кожному пацієнтові. Тож наша задача – розробити й надати приміщення, в якому будуть дотримані усі стандарти. Зокрема, сам заклад має розташовуватись на першому поверсі, у ньому повинні бути обладнані пандуси, має бути певна висота стель та правильно розведене освітлення», - розповіла Людмила Гриценко.

ambulatoriya2

Коли броварчанам чекати нову амбулаторію та на скільки лікарів вона буде розрахована – про це поки що говорити рано. Зараз головним питанням є саме вибір оптимального приміщення серед кількох запропонованих. І як повідомила Людмила Гриценко, вирішити це повинні найближчим часом та розпочати процес передачі місту.

ambulatoriya1

Нагадаємо, що друге приміщення під розташування амбулаторії, ПАТ «ВПБФ «Атлант» планує передати на території новозбудованого ЖК «Олімпійський» в районі Торгмаш. Наразі, процес його передачі вже розпочато.

Окрім того, на будівельний майданчик ЖК «Атлант на Київській» завітав Борис Тодуров - директор Інституту серця МОЗ України, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України.

todurov

У його планах – заснувати в Броварах новий сучасний діагностичний центр (базовою клінікою буде Інститут серця в столиці). Борис Михайлович поспілкувався з міським головою та з представниками забудовника, після чого також особисто оглянув будівничі потужності.

А отже, вже зовсім скоро на мапі нашого міста можуть з’явитися одразу дві абсолютно нові й сучасні медичні установи. Залишається дочекатися вирішення всіх підготовчих питань та переходу до більш конкретних дій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ