БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.37

Медичні новини міста та району: ГВРІ пішли на спад, а пневмонії та COVID-19 зростають

Святкові вихідні у місті пройшли досить спокійно, важких хворих на первинну ланку не надходило. Про це на нараді міського голови повідомив директор КНП «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ігор Кравцов.

Також, він повідомив, що з 16-ти результатів аналізів, які відвозили на ПЛР-дослідження для визначення коронавірусної інфекції, 2 виявились позитивними. Пацієнти з COVID-19 зараз знаходяться на амбулаторному лікуванні під контролем сімейних лікарів.

Ігор Кравцов проінформував, що знов почала зростати кількість пневмоній. За період з 10 по 16 квітня сімейними лікарями діагностовано 19 випадків запалення легенів, що на 9 більше, ніж за тиждень до цього.

В той же час кількість хворих на ГРВІ зменшилася на 96 випадків серед дорослих, та на 25 випадків серед дітей.

Щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19, то за інформацією Броварського міськрайонного відділу лабораторних досліджень кількість хворих в місті Бровари зросла вдвічі.

Станом на 22 квітня у місті Бровари та Броварському районі зафіксовано 37 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 19 хворих проживає в місті Бровари та 18 в Броварському районі.

По району зафіксовано хворих у таких населених пунктах: с. Зазим’я – 2, с. Княжичі – 2, смт. Калита – 2, с. Требухів – 5, смт. Велика Димерка – 6, с. Погреби – 1.

Серед захворівши 21 жінка віком від 21 до 85 років (10 жінок проживають у Броварах), а також 13 чоловіків віком від 24 до 67 років (9 чоловіків мешкають у Броварах).

Окрім того, зафіксовані випадки коронавірусу серед дітей. Так, в Броварському районі хворіє 3 дітини віком від 8 до 14 років.

На жаль, зареєстрована захворюваність на COVID-19 серед медичних працівників. Всього інфікувались 10 медиків, з них шестеро проживають у Броварах.

Госпіталізації потребували 13 хворих на COVID-19 (місто – 7, район - 6), решта 24 пацієнтів знаходяться на амбулаторно-поліклінічному лікуванні вдома під наглядом сімейних лікарів (місто – 10, район – 12).

Станом на 23 квітня зафіксовано в місті Бровари зафіксовано 2 випадки повного одужання від коронавірусної інфекції, в обох випадках це жінки. Два ПЛР-дослідження, проведені поспіль показали негативний результат.

На лабораторному досліджені зараз перебувають матеріали ще 23 хворих з підозрою на COVID-19, в тому числі: 19 випадків у м. Бровари, 1 випадок по Броварському району.

Загалом з початку епідемії отримано 130 повідомлень про підозри на зараження COVID-19. По кожному випадку підозр відібрані матеріали для дослідження методом ПЛР. 80 результатів ПЛР-тесту показали негативний результат.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ