БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.29

Творимо на карантині. Перші переможці конкурсу «СвітЛиці»

Аби броварчани не нудьгували під час домашньої ізоляції, Культурно-просвітницький центр «СвітЛиця» проводить у соцмережах конкурс handmade «Творимо на карантині». Перших переможців у Фейсбук та Інстаграм визначили вже 20 квітня. За що та як можна отримати приз – сертифікати від «Епіцентру» на 500грн., дізнавався «Громадський ревізор»

svitlytcya2

Конкурс для батьків і дітей, що люблять робити щось своїми руками – це не лише розвага на час карантину, але й заняття, що об’єднує родину або активізує особистий творчий потенціал. А позаяк «Творимо на карантині» від «СвітЛиці» стартував напередодні Великодня, недивно, що більшість конкурсних робіт були пов’язані саме з цим святом. В результаті, отримали відео про випікання пасок за бабусиним рецептом, виготовлення писанок методом квілінгу та модульного оригамі, покрокові інструкції для створення великодньої листівки тощо. Адже за умовами конкурсу потрібно було не лише представити готову поробку, але надати майстер-клас з її виготовлення у форматі фото чи відеоролику.

svitlytcya3

Цікаво, що паралельно цей конкурс проходить відразу у двох соцмережах: Фейсбук та Інстаграм. Наразі «фейсбучна» публіка більш активно долучилась до конкурсу, можливо через те, що акаунт «СвітЛиця» в Інстаграм почав не так давно існувати, і аудиторія не звикла там до таких конкурсів. Однак, обидві сторінки мають окремий призовий фонд, тож охочі можуть подвоїти свої шанси на перемогу. Перших призерів визначили 20-го квітня. Методом випадкового вибору ресурсу random, серед всіх учасників, що зареєструвались у конкурсі було визначено переможцями Христину Глухан (Фейсбук) та Юлію Ткачук (Інстаграм).

Як стало відомо, обидві переможиці не з Броварів, а це свідчить, що аудиторія нашого культурного центру в соцмережах сягає за межі міста – це приємно. Христина Глухан виграла конкурс із майстер-класом з виготовлення писанок у техніці модульного оригамі. ПереможицяІнстаграмуЮлія Ткачук представила майстер клас з виготовлення букету «квітів для мами» з серветок. Своїм шансом Юлія скористалась двічі – у Фейсбук і в Інстаграм, і як бачимо, дівчина не прогадала. 

svitlytcya5
Керівництво КПЦ «СвітЛиця» повідомило, що найближчим часом обидві переможиці отримають поштою свої призи – сертифікати на 500 грн. від Національної мережі торгівельних центрів «Епіцентр».

А тим часом конкурс «Творимо на карантині»у соцмережах продовжується до 4 травня, тож у кожного ще є шанси на перемогу. Мерщій долучайтесь до сторінки КПЦ «СвітЛиця», шукайте умови конкурсу та правила розіграшу.Долучайте до конкурсу дітей та родичів, адже робити домашні поробки разом веселіше! Бажаємо всім успіхів у конкурсі, а якщо виграєте – неодмінно напишемо про вас на сторінках «Громадського ревізору».

svitlytcya4

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ