БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.29

Штрафи за забруднення повітря та підпал трави збільшили у десятки разів

Пожежі у лісах, на полях довкола Броварщини, та й по всій території України, цього року особливо лютують. Часто їх провокують підпали трави, які переростають у величезні трагедії для природи, тварин та навколишнього середовища. Чого лише вартує десятиденна пожежа в зоні відчуження ЧАЕС, яка змусила всю країну напружено спостерігати за перебігом подій. На щастя питання з пожежею у Поліссі вирішено. Але зважаючи на таку ситуацію в країні, Верховна рада на позачерговій сесії 13-го квітня ухвалила більш жорсткі міри та штрафи для підпалювачів.

В законі сказано, що дані зміни направлені на збереження довкілля, захист прав громадян на чисте безпечне повітря, а також зменшення кількості пожеж, що виникають через порушення вимог пожежної безпеки в лісах і самовільне випалювання сухої рослинності.

pozhezhi shtraf

У наведеній вище таблиці наочно можна переконатись: держава серйозно підійшла до питання штрафів, і віднині фінансове покарання буде досить суттєвим для всіх порушників. Сподіваємось, такі заходи матимуть позитивний вплив для навколишнього середовища та покращать екологічний клімат в Україні. А хто не бажає дотримуватись букви закону – понесе відповідальність у повному обсязі!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ