БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.34

Онлайн музеї світу

Ви коли-небудь хотіли відвідати Лувр у Парижі чи побачити картини Ван Гога? Безліч провідних світових музеїв не лише публікують в інтернеті твори зі своїх колекцій, а й використовують технологічний прогрес, щоб запропонувати неймовірні віртуальні екскурсії власними залами. Рейтингнайкращихмузеївсвіту, якіможнавідвідатионлайн від ГР

1. Музей Ван Гога, Амстердам, Нідерланди.

https://artsandculture.google.com/partner/van-gogh-museum?hl=en

Художній музей в Амстердамі, присвячений життю і творчості нідерландського художника Вінсента ван Гога (1853—1890). Відкритий у 1973 році.

Ядро колекції складає зібрання робіт Фонду Музею Вінсента ван Гога — колекції, що належить сім'ї художника: вона складається із 200 полотен і близько 500 малюнків, чотирьох альбомів із начерками і 800 листів самого художника. До неї також входять роботи із приватного зібрання Вінсента ван Гога і його брата Тео, включаючи 570 японських гравюр, 1500 ілюстрацій до журналів, а також роботи знайомих художників, серед яких Анрі Тулуз-Лотрек, Поль Гоген і Жорж Сера.

2. Смітсонівський музей американського мистецтва,Вашингтон, США

https://artsandculture.google.com/partner/smithsonian-national-museum-of-natural-history

розташований у центрі м. Вашингтон, США на Національній алеї і є невід’ємною частиною Смітсо́нівського інституту. Колекція експонатів Смітсоніанського музею колосальна. Це домівка для неймовірно розмаїтного набору артефактів: гігантських статуй Будди, старовинних рукописів, отруйних стріл з Нової Гвінеї, оздоблених коштовними каменями ножів та навіть каяка змайстрованого з китового вуса.

3. Лувр, Париж, Франція

https://petitegalerie.louvre.fr/

Один з найбільшихмузеївсвіту, розташований на правому березі Сени в першому окрузіПарижа. Музей було відкрито 1793 року під назвоюЦентрального музею мистецтв Республіки. Лувр демонструє 35000 експонатів, від найдавніших часів до XIX століття на виставковій площі 72735м². У 2018 році число відвідувачів Лувру перевищило 10 млн осіб, що є рекордом.

v6 8 luvr

4. Музей мистецтв Метрополітену, Нью-Йорк, США

https://artsandculture.google.com/partner/the-metropolitan-museum-of-art

Відомий художній музейСША, заснований вНью-Йоркув1870 році. Один з найвідвідуваніших музеїв світу. У музеї представлені пам'ятки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтваСтародавніх Єгипту,ГреціїтаРиму, країн Західної Європи (Італії,Франції,Фландрії,Голландії,Англії,Німеччинита ін.),БлизькогоіДалекого Сходу. У 1924 році там відкрито відділ американського мистецтва.

5. Музей Соломона Гуггенхайма, Нью-Йорк, США

https://artsandculture.google.com/partner/solomon-r-guggenheim-museum

Художній музейуСША, одне з провідних зібраньсучасного мистецтвау світі. Історія музею починається з заснування1937рокуФонду Гуггенгайма. Засновник музею— меценатСоломон Ґуґенгайм. Колекція музею Гуггенхайма— це, по суті, об'єднання кількох дуже різних приватних колекцій. В музеї широко представлений європейський живопис XX століття та американський живопис другої половини XX століття.

v6 8 guggenhaim

6. Галерея Уффіці, Флоренція, Італія

https://artsandculture.google.com/partner/uffizi-gallery

Палац уФлоренції, побудований в1560—1581р., що і зараз є одним з найбільших і найзначимішихмузеївєвропейського образотворчого мистецтва. На початок 21 століття колекція музею нараховує низку шедеврів таких італійських майстрів. Зібрання автопортретів— найраніша колекція автопортретів і найзначніша загальновизнана колекція у світі— становить1600 робіт.

v6 8 uffitci

7. Амстердамський музей Rijksmuseum

https://artsandculture.google.com/partner/rijksmuseum

Нідерландськийнаціональниймузей. Міститься вАмстердаміна Музейній площі. Постійна експозиція музею включає значну колекцію шедеврівзолотого віку голландського живопису, а також різноманітну графіку, скульптуру, зразки декоративного мистецтва тощо. 2015 року музей здобув звання Європейського музею року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ