БРОВАРИ +19
НБУ USD 27.68

Сплачуйте комуналку онлайн!

КП «Броваритепловодоенергія» повідомляє, що на період карантину підприємство працюватиме в активному режимі. Слюсарі, машиністи, електромонтери, прибиральники та інші професіонали продовжують працювати на благо міста. Комунальники роблять усе можливе, аби в домівці кожного броварчанина було тепло, вода подавалася безперебійно, а стоки – відводилися без складнощів.

Втім, особливо зараз робота підприємства прямо залежить від кожного громадянина та від того, як вчасно споживачі будуть сплачувати за отримувані послуги. Отож комунальники звертаються до усіх містян: будьте відповідальними та не накопичуйте боргів!

Разом з тим, на час дії карантинних заходів, за несвоєчасну сплату комунальних послуг чи оплати не в повному обсязі, штрафи чи пені нараховуватися НЕ будуть.

Задля максимальної безпеки громадян нагадуємо, що сплатити за послуги ЖКГ можна не виходячи з дому. Для цього можна скористатися платіжними системами «Приват 24» або «Easy Pay». Зазначимо, що в цих сервісах є зручні покрокові інструкції з користування, які зроблять онлайн-оплату легкою навіть для тих, хто ніколи не мав з цим справу. Крім того, «Броваритепловодоенергія» закликає молодь допомогти сплатити за ЖКГ-послуги своїм батькам та людям літнього віку.

Посилання для оплати з «Приват 24»: https://next.privat24.ua/payments
Посилання для оплати з «Easy pay»: https://easypay.ua/

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ