БРОВАРИ +19
НБУ USD 27.68

Навчання влітку, результати ЗНО в липні – карантин вносить свої корективи

Навчальний рік для школярів завершиться першого липня, про це на сьогоднішньому прямому включенні повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. Вона пояснила, що зважаючи на продовження карантину до 24-го квітня, для якісного опрацювання всього матеріалу за програмою необхідно повернутись до тем, які учні проходили під час карантину в дистанційному форматі.

Якщо учні повернуться до шкіл, у травні або червні вони будуть опановувати програму, а вчителі здійснять підсумкове оцінювання. Завершення навчання заплановано на 1.07.2020 року. Якщо у червні діти не повернуться до навчальних закладів, то у вересні передбачать певний час для вивчення, повтору й закріплення даного матеріалу.

Державна підсумкова атестація для учнів 4х та 9х класів цього року скасована. Відповідний наказ готується Міністерством освіти і науки.

Щодо 11х класів. Любомира Мандзій висловила надію, що випускники під час карантину самостійно готуються до ЗНО. Якщо в травні карантин завершиться і учні повернуться до школи, того ж місяця відбудеться пробне незалежне оцінювання для 11х класів, а з 25 червня – відбудеться основна сесія ЗНО. Якщо карантин завершиться у червні, тоді ж буде пробне ЗНО, дата початку основної сесії лишається без змін – 25.06.2020. Результати ви отримаєте в липні.

Якщо обставини складуться таким чином, що карантин не завершиться навіть у червні, ЗНО для випускників проведуть у серпні. Любомира Мандзій пообіцяла, що вони зможуть підлаштуватись під будь-який сценарій та оперативно організувати зовнішнє незалежне оцінювання відразу після завершення карантину та поліпшення епідеміологічної ситуації в Україні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ