БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.31

Перше захворювання. Вживаємо заходи безпеки

25 березня Ігор Сапожко провів у онлайн-режимі оперативну нараду з ТЕБ, НС та іншими службами міста. Основна тема – перший випадок захворювання на коронавірус у Броварах та засоби локалізації поширення хвороби.

Ще вчора вночі комунальними службами було продезінфіковано будинок і під’їзд, де проживала хвора. Обробка під’їзду засобами дезінфекції повторюється кожні дві години. Також обробили дитячий майданчик, сміттєві баки біля будинку. Двірників та майстра, що контактували з хворою, вивели на карантин. Також на карантин втрапили начальник відділу охорони здоров’я та її заступник, які були в інфекційному відділенні при госпіталізації хворої.

Вивчивши рекомендації та досвід західних країн, а також оцінивши власні ресурси, прийнято розпорядження виставити поліцейський пост навколо будинку та забезпечити пропускний режим для його мешканців. Управлінню ЖКГБІТ забезпечити додаткові заходи дезінфекції для будинку. Броварському міжрайонному відділу лабораторних досліджень забезпечити виявлення кола осіб, що контактували із захворілою. Керівнику первинної ланки забезпечити перевірку осіб, що контактували із хворою на предмет зараження та подальший супровід.

Для поліцейського посту та комунальних служб, що обслуговуватимуть будинок місто надає всі необхідні захисні засоби: маски, костюми тощо.

Довідка ГР: вчора у інфекційне відділення Броварської багатопрофільної клінічної лікарні (ББКЛ) госпіталізували першу хвору на коронавірус. Експрес-тести і лабораторний аналіз підтвердили захворювання 21-річної дівчини. Її родина виїхала за межі міста, але знаходиться на постійному зв’язку. Сьогодні надійшла інформація від лікаря, що дівчина почуває себе краще.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ